Diski Telefon NumarasıDİSKİ su arıza tel

Güneydoğu Anadolu bölgemizin en önemli büyük şehirlerinden biri olan Diyarbakır’ın su ve kanalizasyon idaresi Genel Müdürlüğü iletişim bilgileri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Diski telefon numarası DİSKİ iletişim tel no kaçtır, nasıl aranır aranır. Kimlerle görüşeceğim nasıl konuşacağım diye merak edenlere yardımcı olmak için bu yazıyı kaleme aldık. Kısa adı diski olan ve Diyarbakır’ın Su İşleri kanal işleri gibi işleri yaparak vatandaşlara hizmet veren kuruluş 1996 yılında kurulmuş ve kanal ve su işlerini yapma görevini yürütmektedir. İçme suyu endüstriyel suların yer üstü kaynaklarının sağlanarak ihtiyacı olan vatandaşlara ve abonelere ulaştırmak için gerekli çalışmaları yapan kurum. Bazı durumlarda onarım bakım, bazı durumlarda da etüt yapmak zorunda kalmaktadır.

diski

diski

Diski iletişim telefon numarası kaç

Sizlere diski telefon numarası kaç DİSKİ su arıza tel numarası nedir. Kimlere aramalıyım diye sorduğum sorulara cevap vermek için yaptığımız araştırmaya paylaşıyoruz.

DİSKİ iletişim telefon numarası 0412 252 29 90 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca diski vezneleri  şubeleri hakkında bilgi almak çalışma saatleri ve adreslerini öğrenmek için diski iletişim telefon numarası olarak Alo 185 hattını arayabilirsinizİ

Diyarbakır DİSKİ vezneleri şunlardır;Sur tahsilat veznesi

Yenişehir veznesi

Şehitlik, Konuk Evi, Bağlar, Dörtyol, Bağlar 5 Nisan, Merkez, Kayapınar, Huzurevleri, Yenişehir Belediyesi, Kayapınar Belediyesi, Sur Belediyesi, Bağlar Belediyesi

Bismil tahsilat şubesi

Lice tahsilat şubesi

Silvan tahsilat şubesi

Hani, Çınar, Kulp, Hazro, Silvan, Çermik, Dicle, Çüngüş, Eğil, Kocaköy, Ergani tahsilat şubeleri

Ayrıca bütün PTT şubelerinden da borç ödemesi yapılabilmektedir.

Aaat sabah sekizden 15 45 e kadar tahsilat şubeleri sizlere hizmet vermektedir.

DİSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

Su arızaları, su kesintileri, Su aboneliği, kanal işlemleri DİSKİ borç sorgulama arıza bildirimleri ya da su kaçakları gibi konular hakkında bilgi almak bilgi vermek için aramanız gereken telefon numarası bütün Büyük şehirlerde olduğu gibi Alo 185 hattı üzerinden de yapılabilmektedir.

Diski iletişim tel no

Ayrıca Diyarbakır’a özel diski iletişim tel no 0412 252 29 90 numaralı telefon aracılığı ile de yapılmaktadır Sizlerde ihtiyacınız olduğu durumlarda Diyarbakır su ve kanal işlerinin yapıldığı birim olan diski iletişim telefon numarası aranarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Diyarbakırlıların Büyükşehir sınırları içerisindeki bütün abonelerin Alo 185 hattı üzerinden arama yap alacağını bilmeleri gerekir. Eğer sabit hat telefon numarasını aramak istiyorsanız diski iletişim telefon numarası 0412 252 29 90 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 771 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status