Didim Seyahat telefon numarasıDidim Seyahat telefon numarası, Didim Seyahat iletişim bilgileri, Didim Seyahat müşteri hizmetleri telefon numarası ve hizmetleri ile ilgili olarak sizlere gerekli bilgilendirme yapacağız. 1964 yılında hizmete başlayan firma başlangıçta Söke ile Didim arasında hizmet vermekteydi. Daha sonra hizmet ağını genişleterek büyüme yaptı önemli bir birlik kuruldu. 35 üyeden oluşan bu kuru sayesinde firma istikrarlı bir yapıya sahip oldu Didim Seyahat şimdi 39 üyeye sahiptir. Üye sayısı sınırlı tutulmaktadır. Amacı da ulaşım hizmetlerinin karşılanabilmesi için bu sayının yeterli olmasıdır. 1964 yılından beri aralıksız olarak farklı zorluklara sıkıntılara rağmen karayollarında varlığını gösteren firma farklı dönemlerde farklı yapılanmalara gitmiştir.

Didim birlik motorlu taşıt kooperatifi adı ile de 1981 yılında faaliyetlerini devam etmiştir. Farklı gelişmeler gösteren firma gelişen dünya düzeniyle etkilenmiş ve kendisini kurumsal bir kimliğe kavuşturmuştur. Geçmişi  Kooperatif kökenli olan firma bugün hala çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Didim Seyahat müşteri hizmetleri telefon numarası

Bilet alımları için rezervasyon için şikayet istek dilek temenniler iletmek için idim Seyahat telefon numarası 0850 304 09 09 olarak aranmalıdır. Müşterilerine çok değer veren firma sizin her türlü isteğinizi yerine getirmek için çalışmaktadır fiyatları öğrenmek bilet almak rezervasyon yaptırmak istiyorsanız Didim Seyahat iletişim tel no 0850 304 09 09 numaraları telefonu istediğiniz saatte arayabilirsiniz.Ayrıca sosyal ağlar vasıtasıyla firmanın yeniliklerinden haberdar olabilirsiniz bu kapsamda Facebook Twitter Instagram hesaplarını takip etme fırsatını yakalayın.

Didim Seyahat iletişim tel no

Bilet almak istiyorsanız ister telefonla isterseniz web sitesi aracılığı ile bu işi başarabilirsiniz. Didim Seyahat iletişim tel no arandığı takdirde şikayetlerinin önerileriniz istek temennileriniz ve iğer konulardaki sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz müşteri temsilcisi sizin her türlü isteğinizi imkanlar ölçüsünde cevap verecektir. Firmanın oldukça fazla belgesi bulunmaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınan yetki belgeleri ile Türkiye karayollarında çalışmalarına devam etmektedir. Seferler hakkında servisler şubeler hakkında bilgi almak amacıyla Didim Tur telefon numarası aranabilir. firmanın çok kaliteli ve kullanışlıdır web sitesi olduğunu buradan online bilet alma imkânına sahip olduğunu hatırlatalım.

Didim Seyahat ile ilgili duygu düşüncelerinizi eleştirilerinizi istemedim. Alt tarafındaki yorum bölümüne yazma imkanınız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Aksaray Birlik Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Aksaray Birlik Seyahat iletişim telefon numarası, Aksaray Birlik Turizm iletişim tel no ve Aksaray Birlik Turizm telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 416 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status