DESKİ Telefon NumarasıDenizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan sure su ile ilgili konularda hizmet üreten kısa adı DESKİ iletişim bilgileri hakkında sizlere destek sağlıyoruz. Sitemiz Türkiye’deki şehirlerin önemli iletişim telefon numaraları hakkında ziyaretçilerini bilgilendirmektedir. Ege bölgemizin önemli Sanayi kentlerinden biri olan Denizli hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Pamukkale ile meşhur olan ilimiz aynı zamanda tekstil alanında da Türkiye’de söz sahibi fabrikalara sahiptir. Sanayisi hızla gelişen Denizli ilimizde su ve kanalizasyon işlerini yürüten DESKİ telefon numarası iletişim bilgileri en çok sorgulanan konular arasındadır. Bizde sizlere Deski su arıza borç sorgulama iletişim telefon numaraları ile ilgili bilgilendirme yapacağız. Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde olan bütün aboneler su kesintisi su arızası için Alo 185 hattını kullanabilir.

DESKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

Herhangi bir konuda ihtiyacınız olduğu zaman deski tel no sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Denizli su faturası sorgulama işlemleri içinde kurumun iletişim bilgileri aranmalıdır. Denizli Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra sınırları içindeki bütün abonelerine hizmet üretmek zorundadır. Herhangi bir su kesintisi durumunda ya da su kaçağı kanal patlağı gibi problemler olduğu zaman Deski telefon numarası ALO 185 aranmalıdır. Sizlere gerekli destek sağlanacak ve sorunlarınız çözülecektir.DESKİ Telefon Numarası

DESKİ Telefon Numarası

Deski iletişim telefon numarası

Vatandaşlar 7 gün 24 saat ihtiyaçlar olması durumunda bilgi almak yada Deski şikayet hattını kullanmak için Alo 185 numaralı su telefonunu kullanabileceği gibi 0258 263 22 11 numaralı Çağrı merkezini arayabilir.

Hafta sonu cumartesi pazar demeden su kesintileri hakkında bilgi almak borç sorgulamak ya da arıza bildirmek için  iletişim tel numarası sizlere hizmet vermektedir.

Denizli Su Deski telefon

Son dönemlerde  Denizli kanalizasyon işleri vatandaşların yoğun eleştirilerine maruz kalmaktadır. Sebebi de sık sık su kesintileri olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kapatılıp açılan kanal işleri ve tekrar tekrar patlayan su boruları vatandaşı canından bezdirmiştir. Bu sebeple vatandaşların Deski iletişim bilgileri ihtiyacı artmıştır. Biz de web sitesi olarak Denizli Su telefon numarası hakkında sizleri bilgilendirmek ve aramanız gereken telefon numarası bütün Türkiye genelinde Alo 185 ya da Denizli Su telefon numarası 0258 263 22 11 olarak hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 609 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status