Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye’nin radyatör, klima, su ısıtıcıları, merkezi sistemler, güneş enerjisi sistemleri konusunda yerli firmalarından biri olan Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası kaç merak ettim. İşim var araştırıyorum, bilgi almam lazım şikayetim var, diye düşünenlere bu konu hakkında bilgi sunmak istiyoruz. Demirdöküm kampanyaları, Demirdöküm tüketici destek hattı Demirdöküm kombileri hakkında şikayetim var, isteğim var bilgi almak istiyorum diyenlere biz de hemen yardımcı olmaya çalışalım.

Demirdöküm hakkında bilgi

Su ısıtma, iklimlendirme ısıtma sektörlerinde 1954 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Demirdöküm özellikle şofben, panel radyatör, kat kaloriferi, soba, kazan, radyatör, döküm radyatör, ısı konforu ile özdeşleşmiş önemli bir firmadır. Müşterilerine kuvvetli mühendislik altyapısı ile hem bayilik teşkilatı hem de ürün satışı konusunda yardımcı olan Demirdöküm servis ağı ile de müşteri memnuniyeti için sürekli hizmetlerine en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Yaygın yetkili servisi ve satış noktası ile Türkiye ısıtma ve soğutma sistemlerinde lider konumda olan Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere merak ettiğiniz her türlü konuyu açıklayacak ve sizlere yardımcı olacaktır. Demirdöküm kampanyaları hakkında bilgi almak için eğer ürün satışı yapıldıysa herhangi bir teknik problem varsa teknik servis bilgileri almak ve teknik servis bulmak için sizlere yardımcı olacak olan müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.Demirdöküm

Demirdöküm

Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 833 numaralı telefonu aradığımız zaman Demirdöküm müşteri temsilcisi sizleri karşılayacak ve sizlere istediğiniz her konuda yardımcı olacaklardır.

Demirdöküm müşteri hizmetleri ne amaçla aranmalıdır

Demirdöküm müşteri hizmetleri arandığı takdirde sizlere yardımcı olmaları açısından yardım alabileceğiniz konular telefonla aldığınız ürünün garantisini uzatabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin montaj, aksesuar kullanımı ve teknik bilgilerini sorabilirsiniz. Herhangi bir teknik problem de servis yardımı sorabilirsiniz, ilk çalıştırma isteği yapabilirsiniz, yetkili satıcı ya da yetkili servislerin yerini  öğrenip isteyebilirsiniz. 24 saat kesintisiz hizmet veren Demirdöküm çağrı merkezi bütün sorularınıza anında çözüm bulmak için sizleri beklemektedir. Herhangi bir şikayetiniz varsa yine de bunu da bildirebilirsiniz. Demirdöküm Türkiye’de farklı sektörlerde çalışmaktadır. Ancak Türkiye’ye ilk getirdiği yenilikler arasında panel radyatör, döküm radyatör, döküm kazan, şofben, poliüretan gövdeli termosifon, kombi gaz yakıtlı soba, yoğuşmalı kombi, düz yüzlü, panel radyatör, portmanto panel radyatör, yakıt pili, dekoratif klima dış üniteleri Türkiye’ye kazandırdığı ilkler arasında yer almaktadır. Demirdöküm firması sürekli Ar-ge çalışmasına ağırlık vererek mühendisleri yeni tasarımlar yaparak tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır. Sizde bu yeniliklerden haberdar olmak için Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla evinizi yenilemek için gerekli bilgiyi alabilirsiniz. unutmayın Türkiye’de kalite denilince ilk akla gelen firmalar arasında Demirdöküm gelmektedir. Demirdöküm dünya kalite uygunluk belgesine sahip olan bir firmadır. Bozüyük’teki tesisleri Türkiye’ye hizmet vermektedir. Aramaktan asla çekinmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası kaç başlıklı makalemizde Ülker çağrı merkezi telefon numarası, Ülker faks numarası ve Ülker müşteri hizmetleri telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 797 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status