Demir Sigorta Müşteri Danışma Hattı 1989 yılından beri Hem Türkiye’de hem de dünya çapında faaliyette bulunan Demir sigorta müşteri danışma hattı araştıranlar soranlara yardımcı olmak amacıyla bu yazımızı kaleme aldık. Demir sigorta 1997 senesinde Cıngıllı Holding bünyesine katılarak faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’de Sigortacılık alanında faaliyetlerini yürüten firma 2013 yılında yabancı firmalar tarafından satın alınmıştır. Grup Med Enternasyonal ve CYNVEST S.A.L.  Holding tarafından devralınan firma Türkiye’de Sigortacılık alanında  gerekli şartları yerine getirmek için güvenilir, saygın, yenilikçi ve Öncü vizyonu ile ülke çapında sigorta bilincini yaymak için faaliyetlerini yürütmektedir.

Demir Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası

Demir Sigorta telefon numarası merak edip araştıranlar a hemen söyleyelim 0212 288 68 44 şeklinde destek vermektedir. Demir sigorta hasar ihbar telefon numarası için de 0212 288 68 44 aranabilir.

Demir Sigorta Hakkında Bilgi

Demir Sigorta’nın sermaye yapısı Beyrut Lübnan da kurulu olan CYNVEST S.A.L. Holding ile Dubai Birleşik Arap Emirlikleri’nde kurulu olan grup MET Management Holding tarafından ortaklaşa yürütülmektedir. Türkiye’de farklı sektörlerde ihtiyaçlara çözüm bulunmaktadır. Özellikle Telekomünikasyon, finansal hizmetler, İnşaat, Gayrimenkul geliştirme, bilgi işlem  hizmetleri ve basım konularında iştiraklerde bulunmaktadır.Demir Sigorta

Demir Sigorta

Demir Sigorta telefon numarası kaç?

Demir Sigorta telefon numarası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşüp sizlere gerekli Sigortacılık hizmetleri hakkında bilgi aktarılacaktır. Müşteriler her türlü bilgilendirme amacıyla ister Genel Müdürlük ister müşteri hizmetleri için 284 68 44 numaralı telefon numarası alınabilir. Aradığınız takdirde ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz, hasarınız varsa hasarı iletebilirsiniz. Eğer bu kurumda çalışmak istiyorsanız insan kaynakları bölümüne bağlanarak çalışma koşullarını öğrenebilirsiniz. Mevcut iş fırsatlarını sorabilirsiniz ya da iş başvurusu için internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Demir Sigorta Genel Merkez telefon numarası

Firmanın Merkezi İstanbul Esentepe’de bulunmaktadır. Deniz sigorta ürünleri sağlık Nakliyat Mühendislik kaza ve yangın konusunda ağırlıklı olarak faaliyet yürütmektedir. Demir Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası nedir, Demir sigorta iletişim bilgileri nedir sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Her türlü konu hakkında bilgilendirmek amacıyla firmanın telefon numarası aranabilir.

Demir sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Eğer Demir sigortadan herhangi bir poliçe aldıysanız, almayı düşünüyorsanız, almadıysanız neden almadığınızı, aldıysanız memnun musunuz, değil misiniz… gibi konu altına düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Sigorta Telefon Numarası başlıklı makalemizde Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sigorta iletişim tel ve Acıbadem Sigorta Müşteri İletişim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 699 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status