Delta Hospital iletişim telefon numarasıİstanbul Küçükyalı’da sağlık sorunlarına çözüm üretmek için hizmet veren Özel Küçükyalı Delta Hospital hastanesi çağrı merkezi telefon numarası iletişim bilgileri, çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

5 bin metrekare alan üzerinde 2000 yılından beri günün her saatinde güçlü kadrosuyla vatandaşlara hasta haklarına saygılı hizmet vermektedir. Sadece Türklere değil dünyanın her yerinden gelen yabancı vatandaşlara da sağlık hizmeti sunan Delta Hastanesi acil servis hizmetleri yataklı ameliyathane, yeni doğan, erişkin yoğun bakım üniteleri, koruyucu hekimlik uygulamaları, ambulans hizmetleri, yatarak ve ayakta tedavi hizmetleri ile sizlerin sorunlarına çözüm üretmektedir.

Peki bu hastaneden sağlık hizmeti almak için hangi telefon numarasını aramanız gerekiyor. Hastaneden randevu almak nolvadex buy , çalışmaları hakkında bilgi edinmek ve diğer konularda araştırma yapmak amacıyla günün her saatinde amoxil without prescription Küçükyalı Delta Hospital iletişim tel no 0216 388 99 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Küçükyalı Özel Delta Hospital iletişim

Hastane ISO 9001 bir belge sahibidir. Aynı zamanda ISO 10001 belge sahibi olduğunu da söyleyebiliriz. Hastanede tecrübeli kadın doğum ekibi, yoğun bakım üniteleri ile güvenli bir ortamda sağlık hizmeti sunulmaktadır. Tıbbi cihazlar, ekipmanlar sürekli yenileyerek vatandaşların sağlıklı hizmet almaları sağlanmaktadır. UNİSEF tarafından önerilen sağlık çalışmaları başta yoğun bakım, yeni doğan, doğum servisi güncellenmektedir.

Hastane Sağlık Bakanlığı tarafından bebek dostu hastane özelliği taşımaktadır. Sağlıklı hizmet almak isteyenler anlaşmalı kurumlar, hastanenin tıbbi birimleri, hekimleri hakkında bilgi almak amacıyla günün her saatinde Küçükyalı Özel Delta Hospital iletişim telefon numarasını arayabilir.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 215 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status