DeFacto Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıDe Facto müşteri telefon numarası hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. 2004 yılından beri Türkiye’de sürekli olarak büyüme gösteren DeFacto müşteri hizmetleri telefon numarası ile de ister kampanyalar hakkında ister kurumsal satış ya da insan kaynaklarında çalışmak isteyenlerle ya da bayilik almak isteyenlerin ilgi odağı olmak olmuştur. De Facto sürekli Kendini yenilemek için İspanya’da tasarım Ofisi açarak kaliteli ve uygun fiyata yeni dünya trendlerine uygun tasarımlar yapmaktadır. pazarlama stratejileri ile Genç Bakış anlamında önemli katma değerler oluşturan firma yeni modelleri ile ilgi çekmektedir.

DeFacto hakkında bilgi

DeFacto kısa süre içerisinde önemli bir tecrübe edilerek hızlı bir şekilde büyümüş yurtiçinde hızlı bir ivme Yakalayarak daha sonra yurt dışında da mağazalar açmaya başlamıştır. ilk mağazasını 2002 yılında Kazakistan’da açan DeFacto sonra Irak Belarus Mısır Rusya Gürcistan Azerbaycan Suudi Arabistan Kosova Arnavutluk Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetlerinde olmak üzere yetmişe yakın yurt dışı mağazası açarak sürekli büyümektedir ürünlerini araştırma geliştirme ve inovasyon yatırımları ile sürekli geliştiren firma müşterilerin düşüncelerine değer vermektedir.

Defacto telefon numarası kaç

0850 222 27 15

her türlü konuda bilgi almak soru sormak Fikir yürütmek çalışmak şube açmak ya da Kıyafet konusunda fikir korumak amacıyla aldığınız ürünlerde Herhangi bir sorun varsa değişim yada iade işlemleri için DeFacto müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır sizlere müşteri temsilcileri her konuda yardımcı olacak sorunlarımıza çözüm üretecektir. Aklınıza gelen her konuda firma telefon numarası aranabilir. Defacto telefonu kaç?

Defacto telefonu kaç?

DeFacto ne tür kıyafet tasarlar

DeFacto çocuk giyiminden genç ve genç erkek genç kız biri farklı tasarımlarla 7den 77ye herkesin kendine uygun bir kıyafet bulabileceği önemlidir Giyim Mağazasıdır markasıdır müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunan indirim kuponları yayınlayan.

 Defacto telefonu kaç

0850 222 27 15

 Ayrıca internet sitesi aracılığı ile de satış gerçekleştirip evler ne kadar ürün gönderimi yapan önemli bir markadır

DeFacto hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin hemen hemen bütün ilinde mağazası bulunan DeFacto dan Muhtemelen Siz de bir şeyler almışsınızdır aldığınız ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz ürün fiyat kalitesi ve diğer konularda DeFacto ile ilgili yorumlarınızı konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 993 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Döne dedi ki:

    Sosyal medyada 15 tl mont üşüyen çocuklar için böyle bi kampanya varmış doğrumu herkes paylaşıyor .umarım doğrudur

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status