Dayanıklı Tüketim Malları Satan Mağazaların Telefon Numaraları Türkiye’de oldukça fazla dayanıklı tüketim malları satan mağaza bulunmaktadır. Satış pazarlama yapan firmaların müşteri hizmetleri telefon numarası mutlaka bilinmesi gerekir.

Satın alınan ürünlerin herhangi bir problem olduğu zaman ya da hizmet alımında, Herhangi bir sıkıntı yaşadığı zaman firmaların müşteri hizmetleri telefon numarası aranması gerekir. Biz de sizlere bugün Türkiye’de dayanıklı tüketim malları satışı yapan firmaların müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında kısa bilgilendirme yapacağız.

Evkur Müşteri Hizmetleri telefon numarası

Ev eşyaları satışında en çok tanıdık bildik firmalardan biri olan Evkur Müşteri Hizmetleri telefon numarası mutlaka bilinmesi gerekir. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde ve büyük ilçelerde her türlü ev eşyası satan Evkur telefon numarası 0212 473 46 46 olarak not edilmelidir.

Evkur mağazaları satış ve pazarlama sistemi ile ev eşyaları satmaktadır küçük ev aletleri beyaz eşyalar mutfak gereçleri ev tekstili fotoğraf ve kamera elektronik ürünler dijital cihazlar kişisel bakım kozmetik ürünleri Evkur mağazalarında en çok karşılaşılan ürünlerdir.

Sizler de Evkur telefon numarası 0212 473 46 46 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Flo müşteri hizmetleri telefon numarası

Ayakkabı markalarından birisi olarak dikkat çeken Flo müşteri hizmetleri telefon numarası da kesinlikle not edilmesi gerekir. Çünkü en çok satış yapan ayakkabı firmaları arasında yer alan FLO telefon numarası sizlere farklı fırsatlar avantajlar sunabilir. Aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşarsanız veya sormak istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili bilgi almak isterseniz Flo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 3 356 numaralı telefonu aramanız gerekir.Koçtaş Müşteri Hizmetleri telefon numarası

Koçtaş bildiğiniz gibi her türlü ev eşyasını satmaktadır. Aynı zamanda ağırlıklı olarak İnşaat ev gereçleri üzerine satış yapmaktadır bu kapsamda perakendecilik ve yapı malzemeleri Koçtaş mağazalarında satılmaktadır. Aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya ürünlerin fiyatlarıyla ilgili bilgi almak isterseniz Koçtaş Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 209 50 50 olarak aranmalıdır.

İkea Müşteri Hizmetleri telefon numarası

Türkiye’de büyük şehirlerde giderek mağaza sayısını arttıran İkea Müşteri Hizmetleri telefon numarası da kesinlikle not edilmesi gereken numaralar arasındadır. İkea Müşteri Hizmetleri sizlere merak ettiğiniz konular hakkında bilgilendirme yapar. Satılan ürünlerin montajı nakliyatı gibi konularda bilgi almak için IKEA telefon numarası 444 45 32 olarak aranmalıdır.

İKEA

İKEA

Her türlü istek şikayet dilek temenni bilgilendirme amacıyla İkea Müşteri Hizmetleri telefon numarası aranmalıdır.

Dayanıklı tüketim malları satan firmaların telefon numaraları ile ilgili sizlere kısa bilgilendirme yaptık. Diğer firmaların müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi almak için lütfen sitemizi inceleyin ya da arama bölümünden merak ettiğiniz araştırdığınız firmanın kurumun adını yazın arayın. Satış pazarlama yapan firmaların telefon numaralarını sürekli olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Muş Alparslan Üniversitesi Hakkında başlıklı makalemizde Muş Alparslan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Muş Alparslan Üniversitesi iletişim bilgileri ve Muş Alparslan Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 438 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status