Damat müşteri hizmetleri telefon numarasıErkek giyiminin öncü markalarından biri olan Damat ve Tween Orka grubu iştiraklerinden birisidir. Oldukça bol ürün yelpazesi bulunan Damat müşteri hizmetleri telefon numarası kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Biz de bu önemli erkek giyiminin şıklığın sembolü olan firmanın müşteri ayağını araştırdık ve sizlere iletişim bilgilerini sunacağız. Damat Tween Orka Tekstil 1986 senesinde kurduğu moda sektöründe oldukça fazla alternatif sunan erkek giyim şirketi olarak hazır giyimde hizmet vermektedir.

DS damat hakkında bilgi

D’S Damat ve Tween markaları Türkiye’de tasarlanarak bütün dünyaya yaşam tarzını yansıtan bir marka olarak satılmaktadır damat firması hakkında lüks erkek giyiminin Türkiye’de önemli bir ihtiyacını gideren firma iç pazarda erkek giyiminde lider konumunda bulunuyor. Kırktan fazla ülkeye de ihracat yaparak önemli bir başarı elde etmiştir. Birbirinden farklı ve kaliteli ürünleriyle müşterilerine en iyi derecede hizmet veren diğer D’S Damat Türkiye’nin önemli ihracat firmalarından biri arasındadır. Bu sebeple de firma dünya genelinde ve Türkiye’de önemlidir. Moda markası haline gelmiştir. Dünyada yılın girişimcisi ödülü bulunan firmanın dünya genelinde en kapsamlı iş ödülü aldığını hatırlatalım. DS damat müşteri hizmetleri telefon numarası mutlaka bilinmelidir. Erkeklerin asla vazgeçemediği bu önemli erkek giyim markası sizlere sadece mağazalardan değil. On line olarak da hizmet vermektedir.

Damat

Damat

DS damat müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

 Web siteleri aracılığıyla da her türlü erkek giyimine rahatlıkla On line olarak uygun fiyata satın alabileceğiniz alternatifler sunmaktadır. Sizlere ceket,  takım elbise, gömlek, mont, kaban, tişört, triko, ayakkabı, pantolon ve aksesuar fırsatları vererek en iyi şekilde giymenize yardımcı olmaktadır.Bir damat on line alışveriş yardım yine de sizlere hizmet vermektedir. Bu sebeple damat müşteri telefon numarası not edilmelidir.

Damat telefon numarası kaç?

Her türlü konu için damat iletişim telefon numarası 0850 441 30 23 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilirsiniz. Gerek bayilik konusunda gerek aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun, istek, değişim, iade, Kargo, teslimat, sipariş, üyelik hizmetler gibi konularda damat müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır. Sizlere müşteri temsilcileri gerekli yardımı sağlayacaktır. Ds damat kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla erkeklere sunmak için Türkiye genelinde 130’a yakın noktada yabancı ve Türk erkeklerin giyim alışkanlığını değiştirmek için çaba harcamaktadır. Siz de yüzde yüz yerli sermaye olan diğer damat koleksiyonları yiyerek kaliteli kumaş seçimi ne ortak olursunuz. DS Damat müşteri telefon numarası ile Online olarak sizlere her konuda destek vermektedir.  0850 441 30 23 telefonu aldığınız taktirde aklımıza takılan bütün sorulara cevap bulabilirsiniz.

 DS damat hakkında ne düşünüyorsunuz?

DS Damat ürünlerini kullanan ziyaretçilerimiz konuyla ilgili görüşlerini konu altına yazabilir. Pantolon gömlek, ayakkabı ya da diğer ürünlerinden memnun musunuz,  ucuz mu, pahalı mı, kaliteli mi… düşüncenizi yazabilirsiniz. Varsa yaşadığınız sorunları ya da sizin yaşadığınız bölgede yeteri kadar şubesi var mı… benzer her türlü konuda fikrinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pepsi Cola telefon numarası başlıklı makalemizde Pepsi Cola, Pepsi Cola Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve pepsi kola telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 5168 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status