Cumhuriyet Üniversitesi TanıtımıCumhuriyet Üniversitesi hakkında bilgi

1974 yılında kurulan eğitim kurumu Sivas ilimizde Yüksek Öğrenim faaliyetlerini devam etmektedir. Cumhuriyet Üniversitesi iletişim bilgileri eğitim faaliyetleri hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Eğitim Kurumu’nun geçmişi 1966 yılına dayanır Dört Eylül Üniversitesi kurma ve koruma derneği tarafından başlatılan çalışmalar sonunda üniversitenin temelleri atılır. Kurucu üyeler arasında Yavuz Bülent Bakiler, Fethi Peker, Halil Kaya, Selahattin Ortaç, Nezir Özdemir, Fikret Polater, Şefik Sümbüloğlu, Necmettin Çubukçu, Rahmi Karahasanoğlu, Muhlis Arat bulunmaktadır. Cumhuriyetimizin kuruluş yılını sembolize eden Cumhuriyet Üniversitesi Sivas ilimizde yine Kurtuluş Savaşı’nın temellerinin atıldığı ilk yer olarak hizmet vermektedir.

Viagra Jelly order

Cumhuriyet Üniversitesi telefon numarası

Öncesinde Hacettepe Üniversitesi’ne bağlı olarak eğitim faaliyetini sürdüren üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi daha sonra Cumhuriyet Üniversitesi’ne bağlanmıştır. Cumhuriyet Üniversitesi telefon numarası Eğitim Kurumu ile ilgili her türlü bilgi alışverişi için santral telefon numarası 0 346 219 10 10 Faks numarası 0346 219 11 10 olarak faaliyet vermektedir. Eğitim kurumunda şu anda bir konservatuar 14 Meslek Yüksekokulu 5 yüksekokul 4 enstitü ve 16 fakülte gençlerin geleceği hazırlanması için faaliyetlerini sürdürmektedir. Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi de bölgedeki insanların sağlığına katkı sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.Cumhuriyet Üniversitesi

Cumhuriyet Üniversitesi

Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma Hastanesi

Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma Hastanesi telefon numarası 0346 258 10 10 olduğunu hatırlatalım ve randevu almak için bu numarayı kullanmamız gerektiğini bilmelisiniz. Sivas ili İç Anadolu Bölgesi’nde olmasına rağmen daha çok Doğu Anadolu iklimi ile özdeşleşmiş bir şehirdir. Bu sebeple iklimin kışları oldukça sert soğuk olduğunu hatırlatalım. Ancak üniversitenin sağladığı fırsatların bu sorunu ortadan kaldıracağını bilmelisiniz. Çünkü Cumhuriyet Üniversitesi televizyonu, radyosu, vakfı, uzaktan eğitimi ayrıcalık sunarak sizlerin rahat bir öğrencilik geçirmenize fırsat vermektedir.

Cumhuriyet Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Eğitim kurumunun akademik birimleri öğrenci işleri Araştırma merkezleri sunduğu fırsatlar hakkında bilgi almak order Amoxicillin Cumhuriyet Üniversitesi taban puanları burs durumu, yeme içme, barınma, ulaşım hakkında merak ettiğiniz konuların cevaplanması amacıyla Cumhuriyet Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0346 219 10 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

İç Anadolu bölgemizde önemli etkili Yüksek Öğrenim kurumlarından biri olan bu kurum hakkındaki düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Cialis Super Active

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 563 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status