Çoruh Edaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon NumarasıKaradeniz Bölgesi’ndeki illerimizin elektrik enerjisi ihtiyacını karşılayan Çoruh Edaş çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası hakkında sizlere gerekli desteği sağlıyoruz. Elektrik arızası, elektrik şikayet, ihbar, abonelik, fatura, sayaç sökme-takma, fatura ödeme, tesisat numarası öğrenme gibi konularda hangi numara aranması gerekir?

Çoruh Edaş müşteri hizmetleri telefon numarası

Dördüncü dağıtım bölgesi olarak Karadeniz Bölgesi’ndeki Giresun, Trabzon, Artvin, Rize ve Gümüşhane illerimize Elektrik Dağıtım hizmeti sunan Çoruh Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Çoruh Edaş müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 186 aranmalıdır. Sizin elektrik ile ilgili her türlü probleminizi müşteri temsilcileri gerekli hassasiyeti gösterecektir.

Çoruh Edaş – Aksa Enerji

2 milyona yakın insanın elektrik enerji ihtiyacını karşılayan Çoruh Edaş Aksa Enerji grubu tarafından işletilmektedir. Firma Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Doğu Karadeniz Bölgemizdeki illerde de hassas bir çalışma yürüterek bütün sorunlara anında çözüm üretmek için çalışmaktadır.

Fakat her türlü hassasiyete rağmen bazı durumlarda olumsuzluklar yaşanabilir.  Çoruh Edaş elektrik arıza telefon numarası öğrenmek, elektrik şikayet söz konusu olunca aranmak için telefon numarası sorulur. Bu bölgede yaşayan insanların her türlü elektrik sorunlarının çözümü için alınması gereken telefon numarası 444 9 186

Çoruh Edaş

Çoruh Elektrik şikayet telefonu

Yaşadığınız bölgede olumsuz bir durum seziyorsanız, elektrik kaçak ihbarı yapabilirsiniz. Uzun süre elektriğiniz kesik ise bunun sebebini sorgulayabilirsiniz. Bunun için size sunulmuş olan fırsatlardan faydalanmanız gerekir. Bu da firma tarafından oluşturulmuş olan Çoruh Elektrik Çözüm Merkezi adı verilen birimdir.Çoruh Cialis Soft buy Edaş çözüm merkezi sizden gelecek her türlü öneri, şikayet, kaçak ihbar ve  arıza bildirimlerine cevap vermektedir. Bu sebeple günün hangi saatinde saat kaç olursa olsun hiç tereddüt etmeden doxycycline without prescription Çoruh Edaş şikayet telefon numarası 444 91 86 size gerekli desteği sunacaktır.

Elektrik faturası hesaplama

Dilerseniz internet aracılığı ile de bazı işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kurumun resmi web sitesine girdiğiniz taktirde üye girişi yaparak elektrik faturası hesaplama hakkında bilgi alabilirsiniz. Endeks bildirimi yapabilirsiniz. Kurumsal hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Çoruh Edaş insan kaynakları

nolvadex order
Çalışmayı düşünen gençler kariyer yapma planları varsa Çoruh Edaş insan kaynakları birini ile görüşerek iş başvurusu yapabilir. Ayrıca staj yapma düşüncesinde olan öğrencilerde Çoruh Edaş insan kaynakları bölümü aracılığıyla başvurularını yapabilir ya da Çoruh Edaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası aranarak konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler.

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 387 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status