Çevre Hastanesi iletişim telefon numarasıİster çalışma saatlerini öğrenmek için, isterseniz randevu almak ya da insan kaynakları birimi ile görüşerek kurumda çalışmak için özel Çevre Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası mutlaka bilinmesi gereken önemli hatlardan birisidir. Laboratuvar sonuçları hakkında bilgi edinmek, tedarikçi durumunda olanların kurumla iletişime geçmek sağlık konusunda merak edilen bir durumun sorup öğrenmek için de İstanbul’un en büyük sağlık kuruluşlarından birisi Çevre Hastanesi iletişim kanalları mutlaka bilinmesi gerekir.

Peki bu önemli sağlık kuruluşu nerededir? İstanbul Mecidiyeköy’de hizmet vermektedir. Çevre Hastanesi telefon numarası 0212 274 69 25 olarak alınabilmektedir. Ayrıca 24 saat arayabileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası ise fluoxetine order Red Viagra online 444 25 93 buy amoxil olarak hizmet vermektedir. Yine sosyal ağlar aracılığıyla sağlık kuruluşunun faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube kanalları aracılığıyla kurum hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.Çevre Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası

Kurumdan hizmet almak isteyenler online randevu sisteminden faydalanması gerekir Bunu Dilerseniz telefonlara gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız zaman müşteri temsilcileri sizleri bilgilendirecek uygun doktora yönlendirecektir. Size uygun çözümü önerecek ve istediğiniz saatte randevu verecektir. Dilerseniz telefon numaranızı bırakırsanız, müşteri temsilcileri size geri dönüş yapar ve sizin her türlü istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda hastaneden hizmet almanız destek olurlar.

Çevre Hastanesi iletişim tel no insan kaynakları birimini aramak için de alınabilir. Burada çalışmak isteyen doktor, sağlık teknisyeni, hizmetli, hemşire ebe herkes 444 25 93 numaralı Çevre Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası ile konu hakkında bilgi sahibi olabilir. Doktorları tanımak, anlaşmalı kurumları öğrenmek için mutlaka sağlık kuruluşunun telefon numarasını not etmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 256 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status