Celal Bayar Üniversitesi TanıtımıCelal Bayar Üniversitesi’ni tanıyalım

Ege bölgesinin önemli Yüksek Öğrenim kurumlarından biri olan Celal Bayar Üniversitesi hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Manisa ilimizde on binlerce gence eğitim hizmeti veren bu devlet üniversitesi Ege Bölgesi’nde İzmir’deki üniversitelerden sonra üçüncü büyük üniversite olarak dikkat çekmektedir. Nitelikli kadrosu ile sürekli büyüyerek altyapısını ve yatırımlarını geliştirerek eğitim için gerekli ortamın oluşturulup Türk gençliğine hazır hale getirilmesi için sürekli çalışmalar yapılmaktadır. Geleceğe yönelik planları olan gençlerin iyi bir Yüksek Öğrenim kurumunda eğitim faaliyetlerinden faydalanması için neden Celal Bayar Üniversitesi tercih edilmeli, sizlere kısaca izah edelim.

Nitelikli öğrencilerin gelişmesi için bilimsel performansın ve eğitimin sosyal etkinliklerle  bütünleştirerek genç adayların önemli tercih sebeplerinden birisi haline gelmiştir. Eğitsel ve bilimsel nitelikli eğitim olanaklarından faydalanmak isteyenlerin bu kurumda eğitim alabileceklerini söyleyelim.

Celal Bayar Üniversitesi

Celal Bayar Üniversitesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi telefon numarası

Eğitim Kurumunu tam olarak tanımak merak edilen konular hakkında bilgi sahibi olmak için Celal Bayar Üniversitesi iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Böylece sormak istediğiniz konularda sizlere gerekli bilgilendirme yapılacak üniversitenin birimlerini daha yakından tanıma fırsatı yakalamış olacaksınız. Adayı öğrencilerin fakülteler yüksekokullar meslek yüksekokulları enstitüler Araştırma merkezleri rektörlük ile ilgili konular hakkında bilgi almak amacıyla Celal Bayar Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasını arayabilecek lerini hatırlatalım. Santral telefon numarası 236 201 10 10 Faks numarası 236 237 24 42 olarak hizmet vermektedir.1992 yılında kurulan eğitim kurumu Manisa’da aaliyetlerine başlamış olan İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesi ile macerasına başlar. Ege Üniversitesi’nden bağımsız olarak yeni bir üniversite kurulma fikri ile 1992 tarihinde meclisten çıkarılan bir kanunla yüksek öğrenime Devlet Üniversitesi olarak öğrenci yetiştiren önemli bir Ege Bölgesi Üniversitesi olur. Hala oldukça akademik birimleri ile Araştırma merkezleri ile bilimsel servisleri ile faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Siz de üniversitenin öğrencilere sağladığı fırsatlar burs Celal Bayar Üniversitesi taban puanları fakülteleri eğitim bilimleri idari bilimler hakkında bilgi almak için Manisa Celal Bayar Üniversitesi telefon numarasını arayıp daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Ege Bölgesi’nin üçüncü büyük devlet üniversitesi hakkında görüş öneri ve eleştirilerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 569 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status