CarrefourSA müşteri telefon numarası kaç?Dünyaca ünlü Market zincirlerinden biri olan Carrefour Türkiye’de CarrefourSA olarak faaliyet göstermektedir. CarrefourSA müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenmek isteyen araştıran okuyucularımıza yardımcı olmak amacıyla CarrefourSA hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bir Fransız Market zinciri olan ve dünya genelinde oldukça fazla şubesi bulunan 10 bine yakın çalışanı ile önemli bir istihdam sağlayan market Türkiye’de tüketicilerin hizmet vermek için kaliteli ürünler satma yarışındadır.

Sabancı Holding ve CarrefourSA

Türkiye’de 1996 yılında Sabancı Holding ve gücünü birleştiren Carrefour sektörde önemli bir güç haline geldi 2013 yılından itibaren Sabancı Holding bünyesinde Türkiye’de önemli yatırımlar yaparak büyük bir değişim başlatan CarrefourSA İsmar marketler zincirini, Kiler Marketleri ve 1e1 marketler zincirini birleştirerek tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Organize perakende sektörünün en güçlü firmalarından biri olan CarrefourSA tüketicilere taze ürün satma iddasıyla kaliteli hijyenik ve güvenli ürünlerin raflarda yer alması için çaba harcamaktadır.

CarrefourSA müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

CarrefourSA Şarküteri ürünlerinden sebze meyveye kadar yemek ve gıda malzemelerinden kahvaltılık ve süt ürünlerinden aklınıza gelebilecek her türlü içecek, kuruyemiş, şekerleme, Temizlik Ürünleri, Kişisel bakım ürünleri, gıda dışı, elektronik ürünler ile de tüketicilerin beklentilerine cevap vermek için çaba harcamaktadır.

CarrefourSA telefon numarası kaç

Carrefoursa online olarak ürün satın alabilirsiniz. Bunun için CarrefourSA internet sitesine girip üye olduğunuz taktirde kataloglardan göreceğiniz ürünlerin fiyatlarını da ekranda göreceksiniz. Sepetinizi doldurup sipariş verdiğiniz taktirde size Siparişleriniz uygun fiyattan teslim edilecektir. Teslimat yapılacak bölgeleri ve seçmeyi ihmal etmeyin, yine her türlü ihtimale karşı bilgi almak sorunlarınıza çözüm bulmak kampanyalar hakkında ürünler hakkında, teslimat hakkında, ödemeler hakkında bilgi alışverişinde bulunmak için CarrefourSA telefon numarası not edilmelidir.CarrefourSa

CarrefourSa

CarrefourSA müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1000 olarak aklında tutulabilir. Böylece sizlere bütün soru ve sorunlarınıza CarrefourSA müşteri hizmetleri cevap verecektir. Sizlere gerekli her türlü bilgilendirme yapılacaktır. CarrefourSA dünya çapında önemli bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Ürünlerinde iddialı fiyatları ile sizlere ayağınıza kadar getirme garanti vermektedir. Siz de bu ayrıcalıklı müşterilerden olmak istiyorsanız internet sitesine girerek katalogları inceleyin sonra da ister bizzat mağazaya giderek ister internet ortamından sipariş vererek elimize getirtebilirsiniz.

CarrefourSa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası sizleri dinliyor sizin sorunlarınıza çözüm buluyor bildirimlerinizi cevap vermek için CarrefourSa çağrı merkezi telefon numarası 444  1000 numaralı telefonla ya da eposta adresi ile de sizlere cevap veriyorlar. Türkiye genelinde oldukça fazla bu mağazadan bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 823 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Halk dedi ki:

     CarrefourSA müşteri telefon numarası lazım da…

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status