Çankırı Karatekin Üniversitesi TanıtımıÇankırı Karatekin Üniversitesi hakkında bilgi

2007 yılında açılan 17 üniversiteden biri olan Çankırı Karatekin Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası çalışma alanları Karatekin Üniversitesi taban puanları konusunda sizlere bilgilendirme yapacağız. Öncesinde Gazi Üniversitesi’ne bağlı bağlı iken bağımsız üniversite kapsamına girince ayrı bir çalışma ile kendini yenileme aşamasındadır. Eğitim öğretim çalışmalarını Evrensel kriterlere göre geliştirmek isteyen ve paydaşlarını memnun etmek için mesleki yeterliliğe sahip her türlü eleştiriyi önemseyen, Yaşam Boyu Öğrenme felsefesi benimsemiş, Sürekli yeni bilgiler üretip aynı zamanda uygulama çalışmasına dahil olan bireyler yetiştirerek sanatsal ve bilimsel konularda rekabet etmeyi amaçlayan Çankırı Karatekin Üniversitesi gençlere fırsat sunmaktadır.

Çankırı Karatekin Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim Kurumu‘nun sosyal ağlardaki hesaplarını takip edebileceğiniz gibi telefon numarası aracılığı ile de hızlıdır görüşme gerçekleştirmek için Çankırı Karatekin Üniversitesi telefon numarası 0376 218 95 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz Eğitim kurumuna bağlı diğer birimlerin telefon numaraları farklılık gösterse de sizler bu numaradan diğer birimlerin telefon numarasını öğrenip ulaşabilirsiniz.

Çankırı Karatekin Üniversitesi telefon numarası

Santral telefon numarası şu şekildedir 0376 213 26 26 Her iki numaradan da üniversitenin ilgili birimlerine bağlanarak gerekli bilgilendirme sahibi olabilirsiniz.Çankırı Karatekin Üniversitesi

Çankırı Karatekin Üniversitesi

Uluslararası seviyede yenilikçi Eğitim Öğretim ve Araştırma anlayışı ile öğrencilerine araştırmacı öncü faaliyetler yüklemeyi vizyon edinen kurumun İç Anadolu Bölgesi’nin büyük illerinde yeterli puan alamayıp yakin bir yerde eğitim almak için düşüncesinde olanlara fırsat sunduğunu hatırlatalım. Gerçekte de bu fırsatı değerlendirmek oldukça avantaj sağlayacaktır. Özellikle Ankara’ya İstanbul’a Bursa’ya Eskişehir’e Samsun’a Yakın mesafede olduğunu Böylece rahat bir üniversite bir dönemi getirmek isteyenlerin tercih edebileceğiniz söyleyebiliriz.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Çağrı Merkezi

Üniversitenin bütün birimlerine acilen uğraşma ulaşmak amacıyla kullanmamız gereken çağrı merkezi telefon numarası 0376 218 95 00 ya da 0376 213 26 26 numaralı telefon olduğunu hatırlatalım. Buradan akademik birimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle fakülteler enstitüler yüksek okullar meslek yüksek okulları rektörlüğe bağlı birimler Uygulama ve Araştırma merkezleri hakkında bilgi almak görüşmek amacıyla bu Karatekin Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Üniversitenin öğrencilere sağladığı burs, yeme içme barınma Karatekin Üniversitesi taban puanları hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 595 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status