Çankaya Üniversitesi telefon numarası Çankaya Üniversitesi İletişim

Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından kurulan Çankaya Üniversitesi yükseköğretim kurumları teşkilatı hakkımdaki ilgili kanun hükmündeki kararname gereğince 1997 yılında bir meslek yüksekokulu, 2 enstitü, 4 fakülte ve iki Araştırma Uygulama Merkezi ile yüksek öğretim eğitim faaliyeti vermeye başladı. Sizler de son zamanlarda hızla artan vakıf üniversitelerine olan ilginizden dolayı bu üniversiteyi merak ettiğiniz ve araştırma yapıyorsunuz Bu sebeple bizler de sizlere Çankaya Üniversitesi telefon numarası faks numarası adresi çalışma sistemi akademik birimler, idari bilimler öğrenci işleri gibi konularda gerekli açıklamaları yapacağız.

Çankaya Üniversitesi Tel

Yaklaşık 10 yıldan beri yükseköğrenim faaliyetlerini yürüten Çankaya Üniversitesi Ankara’nın Balgat semtinde eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Ayrıca Merkez Kampüs içerisinde de İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi,Mühendislik Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır. Balgat kampüsünde ise Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, sosyal ve fen bilimleri enstitüleri ile Adalet Meslek Yüksek Okulu hizmet vermektedir.

Çankaya Üniversitesi her geçen gün kendini geliştirmektedir fakülte sayısı beşe çıkmıştır. 17 Yüksek Lisans Programı 6 doktora programı 2 lisans üstü içinde geleceğin kariyer yapma düşüncesinde olan gençlerine fırsat vermektedir.

Çankaya Üniversitesi telefon numarası kaç

Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüs çağrı merkezi telefon numarası 312 233 10 00

Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsü telefon numarası 312 284 45 00 olarak hizmet vermektedir.

Üniversite akademik birimleri ile açılan dersler, akademik takvim, ulaşım, burs, taban puan taban puan gibi aklınıza gelebilecek her konuda arama yaparak gerekli bilgi alabilirsiniz.Çankaya Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Çankaya Üniversitesi’nde farklı Araştırma merkezleri de hizmet vermektedir. Bunlar teknoloji transfer ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi sürekli eğitim danışma araştırma ve uygulama merkezi kent bölge çevre Uygulama ve Araştırma Merkezi kadın çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi hukuk araştırma danışma ve Uygulama Merkezi Çankaya Üniversitesi Çankaya Üniversitesi kuluçka Merkezi Çankaya Üniversitesi KOSGEB teknoloji geliştirme merkezi Atatürk ilkeleri inkılap tarihi tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi ile ilgili bilgi almak amacıyla da Çankaya Üniversitesi telefon numarası 0312 233 10 00 ya da 312 284 45 00 numaralı telefonları aranabilir.

 Çankaya Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Çankaya Üniversitesi doğal olarak bir özel üniversite olduğu için öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında Çankaya Üniversitesi öğrenim ücretleri Çankaya Üniversitesi taban puanları tavan puanları ve eğitim olanakları olduğunu tahmin ediyoruz. Sizler de her türlü konu ile ilgili gerekli bilgi almak amacıyla Çankaya Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0312 233 10 00 numaralı telefonu arayarak Gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Çankaya Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Ankara’da geleceğin bilim insanlarına yön vermek amacıyla hizmet veren Yüksek Öğrenim Kurumu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 621 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status