Çankaya Belediyesi İletişim BilgileriAnkara’nın güzel mekânlarından Çankaya ilçesinin hizmetini Çankaya Belediyesi sağlamaktadır. Bölge halkının sorunlarına çözüm olmak için bu işi yürütmektedirler.

Çankaya Belediyesi İletişim Bilgileri

Çankaya halkı hizmet ve istek önerilerini dile getirmesi için belediye binasına gidebilir ya da internet üzerinden ve telefon açarak dile bunu gerçekleştirebilirler. Çankaya Belediyesi iletişim bilgileri Ziya Gökalp Caddesi NO:11’dir. Bunun yanı sıra şikâyet ve isteklerinizi 444 06 01 hattını arayarak aktarabilirler. Çankaya Belediyesi iletişim yollarından biri de belediyenin sitesidir.Çankaya Belediyesine Nasıl Gidilir?

Çankaya Belediyesi tarafınca toplu taşıma araçları mevcuttur. Otobüs numarasını İnternet’ten öğrenerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Bir diğer seçenekse belediyenin sitesine girerek konuma bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 116 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status