Çanakkale Truva Turizm telefon numarasıBaşlangıçta Kale Çan Seyahat ve Çan Birlik şeklinde hizmet veren firma 1992 senesinde yeniden yapılanma yoluna gitmiş. Bugün Çanakkale Truva Turizm telefon olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hizmete başladığı ilk günden beri nitelikli hizmet ve güvenli yolculuk hizmeti veren firma müşteri memnuniyetini ağırlık vermektedir.

Konforlu ve Çağdaş bir seyahat kartı güler yüzlü personeli ile birleşince yolculuk bir harika oluyor. Turizm önemli bölgelerinden biri olan Çanakkale firması yolcularının Türkiye’nin farklı illerinden taşıyan Çanakkale Truva Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası merak edilmektedir.

Biz de firmanın hizmetleri ve iletişim bilgileri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Çanakkale Truva Turizm iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası 0286 212 22 22 olarak hizmet vermektedir.

Çanakkale Truva Turizm çağrı merkezi telefon numarası

444 00 17

Truva Turizm İzmir telefon numarası 0232 472 00 94

Truva Turizm İstanbul Esenler telefon numarası 0212 658 33 86

Truva Turizm İstanbul Ataşehir telefon numarası 0216 527 17 77

Truva Turizm Ankara telefon numarası 0312 224 00 96

Truva Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası şube telefonları  hakkında bilgi edinmek yolcuların güvenli bir şekilde ulaşması gibi farklı bilgiler hakkında aramanız gereken telefon numaraları Çanakkale Truva Turizm telefon numarası 0286 212 22 22 şeklinde aranabilir.

Sürekli kendini güncelleyerek yolcularına en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Sadece yolculuk yapmak bilet almak rezervasyon yaptırmak için değil aynı zamanda firmada çalışmak için de arayabilirsiniz. Çünkü sürekli olarak insan Kaynakları Bölümü de sizlere çalışma fırsatı vermektedir.Çanakkale Truva Turizm

Çanakkale Truva Turizm çağrı merkezi telefon numarası 444 00 17

Firma başvurularının web sitesi aracılığı ile ve kariyer sitelerinden temin etme yoluna gitmektedir. Ancak telefon ettiğiniz takdirde sizinle de ihtiyaçlar dahilinde görüşme yapılır. Çanakkale Truva Turizm çağrı merkezi telefon numarası sürekli olarak açıktır de müşterilerine destek sağlamaktadır. Bu kapsamda yolcuların da sorumluluk sahip olmaları gerektiğini vurgulayan firma onlara bagaj taşıma otobüse binme bilet alma rezervasyon Kargo gibi her türlü özel durumlar için bilgilendirme yapmaktadır.

Yolculardan gerekli güvenlik önlemlerini alarak yola çıkması gerektiği hatırlatılmaktadır. El bagajları otobüslere yüklenen bagajların içinde neler olması gerektiği kurumun web sitesinde sorumluluk ölümünde anlatılmıştır. Truva Turizm Turizm telefon numarası 444 00 17 arandığı takdirde isterseniz bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online işlemler bölümünde firmadan anında bilet satın alabilirsiniz.

Çanakkale Truva Turizm kaliteli yolculuk hizmeti vererek Marmara Ege Bölgesi’nde tanınmış bir nakliye firması olarak dikkat çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Burdur Egemen Seyahat telefon numarası başlıklı makalemizde Burdur Egemen seyahat müşteri hizmetleri telefon numarası, Burdur otogar telefon numarası ve Egemen Turizm iletişim tel no hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 383 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status