Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tanıtımı 1992 yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine açılan 18 Mart Üniversitesi eğitim öğretim faaliyetleri iletişim bilgileri ve verdiği hizmetler hakkında bilgilendirme yapacağız. Öncelikle Trakya Üniversitesi ek birimi olan Çanakkale Eğitim Fakültesi ile Çanakkale Meslek Yüksekokulu ve Biga Meslek Yüksek Okulu ilk eğitim öğretim faaliyetine başlamış kurumlardır. Daha sonra bağımsız olarak üniversite hizmetlerde devam eden kurum hızla büyümüş bütün akademik birimlerini tamamlama yolunda hızlı ilerleme kaydetmiştir.

Şu anda 4 enstitü, 8 yüksekokul, 12 Meslek Yüksekokulu, 13 tane fakülte gençlerin geleceğe yönelik hizmetlerine katkı sağlamaktadır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi telefon numarası

Üniversite ile ilgili bilgi almak soru sormak ve herhangi bir iş konusunda idari birimlerden birisiyle görüşme yapmak için aramanız gereken telefon numarası 0286 218 0018 numaralı telefondur. Özellikle telefon numarasında bile 18 vurgusuna Lütfen dikkat edin. Telefon numarasını başında ve sonunda üniversitenin adı yer almaktadır. Elbette üniversitenin adı 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin unutulmaması amacıyla kullanılmaktadır. Her türlü bilgi paylaşımı amacıyla kullanmanız gereken telefon numarası aynıdır. Sosyal hesaplardan da Eğitim Kurumunun çalışmaları faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

18 Mart Üniversitesi iletişim bilgileri

Özellikle Facebook ve Twitter aktif bir şekilde kullanılarak 18 Mart Üniversitesi iletişim bilgileri takipçilerine hızlı bir şekilde duyurulmaktadır. Yapı işleri ve teknik Daire Başkanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Sağlık Kültür ve spor Daire Başkanlığı idari ve mali işler Daire Başkanlığı hukuk Müşavirliği Personel Daire Başkanlığı kütüphane ve dökümantasyon Daire Başkanlığı basın ve halkla ilişkiler koordinatörlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı telefon numaraları direk arandıktan sonra dahili numarayı sorarak ya da çağrı merkezine bağlanarak işlerinizi anında halledebilirsiniz.18 Mart Üniversitesi

18 Mart Üniversitesi

18 Mart Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Türkiye Cumhuriyeti’nin Çağdaş değerlerine bağlı hangi zamanda Atatürk ilke ve inkılaplarına uygun yönetim ve çalışma anlayışı ile eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden kurum ulusal ve uluslararası seviyede sosyal ve akademik etkinlikler yaparak adından söz ettirmektedir. Yapılan çalışmalar organizasyonlar hakkında bilgi almak amacıyla 18 Mart Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0 286 218 00 18 numaralı telefonu kullanmalısınız. Akademik birimler hakkında öğrenci işleri ile ilgili kütüphane gözlemevi öğrenci için gerekli olan dost yoğurt yeme içme ulaşım hakkında bilgi almak amacıyla üniversitenin sizlere sunduğu avantajlar öğrenmek içinde aynı numarayı arayabilirsiniz.

Eğitim Kurumu’nun öğrencilerin sunduğu fırsatları akademik takvimi öğrenci temsilciler konseyi ne öğrenci toplulukları gelişim kariyer hizmetleri öğrenci danışma merkezleri engelliler için yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak amacıyla da 18 Mart Üniversitesi telefon numarası ara bilgi alınabilir. Üniversitenin öğrencilerin sunduğu sosyal fırsatlar nelerdir Kültür Evi Konuk Evi çocuklar için yapılan çalışmalar barınma yeme içme gibi konuların tam olarak öğrenmesi amacıyla Çanakkale Üniversitesi iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 567 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status