Çağ Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıÇağ Üniversitesi telefon numarası

Vakıf üniversitelerinin yaygın bir şekilde faaliyete başlaması ile birlikte oğal olarak Türkiye’nin en büyük illerinden İstanbul ve Ankara’da oldukça fazla Vakıf Üniversitesi açılmıştır. Üçüncü Vakıf Üniversitesi açılan il İzmir olması düşünürken, Türkiye’de 30 yılı bulan eğitim-öğretim tecrübesine sahip olan Baydoğan Eğitim Vakfı’nca Mersin’de faaliyete girmiş olan  Çağ Üniversitesi olduğunu söylersek şaşırmayın. Bu çalışma ve azim dolayısıyla üniversite yetkililerini tebrik ediyoruz. Kurucu üyesi Yaşar Baydoğan yoğun gayretleriyle 1997 senesinde Türk Yükseköğretim sistemi katılan Çağ Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası faaliyetleri çalışmaları, Çağ Üniversitesi nerede, Çağ Üniversitesi ücretleri, hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Akdeniz bölgemizin önemli vakıf üniversiteleri arasında yerini alan Çağ Üniversitesi Mersin ve Adana illerinin tam ortasında yer almaktadır. 500 bin metrekarelik bir alanda kurulan ve dünya standartlarında yüksek eğitim öğretim faaliyeti veren ve öğrencilerine önlisans, lisans ve yüksek lisans ile doktora programları uygulayarak geleceğin kariyer sahibi insanlarına fırsat vermektedir.

Çağ Üniversitesi telefon numarası kaç

Çağ Üniversitesi ile ilgili bilgi edinmek soru sormak eğitim öğretim faaliyetleri, bölümler taban puan, tavan puan, yurt olanakları, ulaşım fırsatları yeme-içme sosyal faaliyetler öğrenci kulüpleri gibi aklınıza gelen her konuda Çağ Üniversitesi telefonu 444 1 CAG olarak aranmalıdır.
Adres: Adana Mersin yolu üzeri Yenice Tarsus Mersin

Çağ Üniversitesi telefon numarası 0 324 651 48 00

Çağ Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Çağ Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranarak üniversitenin akademik bilgileri idari bilgileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çağ Üniversitesi fakülteleri İngilizce öğretmenliği Türk Dili ve Edebiyatı matematik-bilgisayar bölümü psikoloji bölümü ile destek sağlamaktadır. Hukuk Fakültesi’nde geleceğin hukukçuları İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde geleceğin Ekonomist bankacıları uluslararası işletmecileri yetiştirilmektedir. Yüksekokullarda ise çocuk gelişimi, Adalet, uygulamalı İngilizce ve çevirmenlik, halkla ilişkiler sağlık kurumları işletmeciliği Bankacılık sigortacılık Dış Ticaret bölümleri bulunmaktadır. Sosyal bilimler Enstitüsü’nde tezli ya da tezsiz yüksek lisans programı gilizce dil eğitimi yüksek lisans programı, İşletme yönetimi, doktora programı İngilizce dili eğitimi doktora programı faaliyet vermektedir.Çağ Üniversitesi

Çağ Üniversitesi

Çağ Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Hazırlık okulunda ne yapıldığını öğrenmek için Çağ Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 1 CAG aranmalıdır. Üniversite dünya standartlarında Özgür düşünen, Evrensel değerlere sahip, Atatürkçü düşünce ışığında uygarlık düzeyine ulaşmak için Çağdaş Eğitim öğretim anlayışı ile hizmet vermektedir. Evrensel bakış açısına sahip yenilikçi akademik, Özgür düşünen araştırmacı ve kendini ifade edebilen girişimci kültürlü insanlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Çağ Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Eğer Sizler de hakkaniyet ve adalet içinde, açıklık anlayışıyla sürekli geliştirme ve gelişme anlayışında iş birliği yaparak sorumluluk ve görev duygusu içinde, bilimsel özerklik mantığıyla, liderlik yenilikçilik temel değerler ışığında eğitim almak istiyorsanız Çağ Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 1 CAG  arayıp iletişime geçin ve farklı bir yükseköğrenim hizmetinden faydalanır. Çağ Üniversitesi nerede, Çağ Üniversitesi ücretleri…

Çağ Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Akdeniz Bölgesi’nde yükseköğrenim faaliyeti gösteren bu vakıf üniversitesi ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yazarak paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 736 kere okundu.
 • Site Yorum

2 adet yorum var.

 1. Göksel korkmaz dedi ki:

  aneztezi yatay geçişleri başladı mı üniversitenize ve aneztezi yıllık ücreti ne kadar öğrenebilir miyim sizden

  • admin dedi ki:

   Merhaba Göksel Hanım,

   Çağ Üniversitesi İletişim bilgileri 444 1 224 numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status