BUSKİ Telefon Numarası İletişimSu şehri olarak kabul edilen Bursa Buski telefon numarası iletişim bilgileri hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Uludağ’ın eteklerinde yıllara meydan okuyan Bursa ilimizin u ve kanalizasyon işlerinden sorumlu birini olan BUSKİ su kesintileri, abone hizmetleri, baraj durumu, su kalite raporları ve diğer konularda bilgi almak için aramanız gereken telefon numarası hakkında sizlere gerekli desteği sağlıyoruz. Yaptığımız araştırmalara göre Bursa Buski su arıza tel, BUSKİ iletişim telefon numarası, BUSKİ müşteri hizmetleri telefon numaraları merak edilmektedir. Biz de Bursa’da yaşayan vatandaşların su ve kanalizasyon işleri ile ilgili hangi telefon numarasını aramaları gerektiğini söyleyeceğiz.

BUSKİ müşteri hizmetleri telefon numaraları

Her türlü su kesintisi, su arıza, kanal işleri, su abonelik, su borç sorgulama, arıza bildirimleri, su kesintileri, su kaçakları hakkında bilgi edinmek bilgi vermek bilgi almak için hangi telefon numarası alınacağını açıklıyoruz. BUSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası Osmanlı imparatorluğu’na başkentlik yapmış olan kadim şehirlerimizden Bursa’nın su ve atıksu kanal şlerini yürüten BUSKİ iletişim telefon numarası 444 51 85 olarak hizmet vermektedir.

BUSKİ çağrı merkezi telefon numarası

Ayrıca bütün Türkiye’de Alo Su hattı olan 185 numaralı telefonu arayabilirsiniz, ancak Bursalılara ait BUSKİ çağrı merkezi telefon numarası 444 51 85 olarak hizmet vermektedir. Sizlere 7 gün 24 saat destek veren müşteri hizmetleri ihtiyacınız olan her türlü soru sorun hakkında sizlere çözüm üretmek için destek sağlayacaktır.

Bursa’da güncel su kesintileri hakkında bilgi almak için BUSKİ telefon numarası aranmalıdır. Ayrıca su tarife ücretleri hakkında bilgi almak, Buski su teminat ücreti ne kadardır, bilgi edinmek için de müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak öğrenebilir.BUSKİ tel no

Alo 185 hattı üzerinden destek sağladığı gibi 444 55 85 numaralı Bursalılara özgü müşteri hizmetleri telefon numarası ile hizmet vermektedir. Hızlı fatura ödeme yöntemleri staj başvuru işlemleri abonelik için gerekli belgeler nelerdir, fatura üzerindeki kısaltmalar ne anlama geliyor ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında BUSKİ iletişim numarası aranmalıdır.

BUSKİ

BUSKİ

BUSKİ arıza telefon numarası mahallenizde bölgemizde evinizde caddede sokakta herhangi bir yerde Bursa ilimizin sınırları içinde kanal arızası, su kaçağı veya diğer herhangi bir sorunun anında çözüme kavuşması için çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır. Ayrıca şikayet önerilerinizi isteklerinizi öneri ve şikayet formunu doldurarak da gönderebilirsiniz. Bunun için Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün resmi web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

Sadece su ve kanal işleri için değil güncel ihaleler, atıksu, deşarj işlemleri, faaliyet raporları abonelik işlemleri su kalite raporları ihale ilanları yatırımlar belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi almak amacıyla BUSKİ telefon numarası sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 626 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status