Bursa Teknik Üniversitesi Tanıtımı 2010 yılında Bursa’da ikinci Devlet Üniversitesi olarak açılan Bursa Teknik Üniversitesi şimdilik bir yüksekokul, 2 enstitü ve 6 fakülte ile eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Hazırlık sınıfında İngilizce başlamak isteyenler daha sonra bütün dersleri üzde 30 İngilizce olarak okumak zorundadır. Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer alan Bursa’da ikinci üniversitenin açılması çok isabetli olmuştur. Hatta gecikmiş bir karardır diyebiliriz. Uluslararası alanda da araştırma kalitesi eğitim öğretim faaliyetleri açısından yenilikçi girişimci tercih edilen bir üniversite olmak için gerekli hazırlıklarını yapmaktadır.

Bursa Teknik Üniversitesi iletişim bilgileri

Bu yeni üniversiteyi tanımak bilgi almak istiyorsanız Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan yerleşkesi çağrı merkezi 444 84 16 olarak hizmet vermektedir Ayrıca 0224 333 33 ya da 0224 332 32 sen de arama yapabilirsiniz. Aradığınız takdirde bu genç üniversitenin akademik birimleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Lisans programları lisansüstü programlar yan dal çift ana dal programları Dış İlişkiler Ofisi değişim programları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca üniversitede yer alan fakülteler enstitüler yüksekokullar ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bursa Teknik Üniversitesi taban puanları Yurt ulaşım Bursa yeme içme gibi konularda da merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.Bursa Teknik Üniversitesi telefon numarası

Üniversitede ne yapılır, Nasıl kılınır nasıl eğitim alınır ,beslenme barınma burslar psikolojik danışma ve rehberlik servisi öğrenci toplulukları Sağlık Hizmetleri öğrenci konseyleri spor faaliyetleri etkinlikler gibi konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için Yıldırım yerleşkesi telefon numarası 0224 333 35 olduğunu hatırlatalım.

Üniversitenin öğrencilere ya da insan kaynakları ile ilgilenen kişilere sunduğu fırsatları öğrenmek için Bursa Teknik Üniversitesi telefon numarası 444 84 16 olduğunu hatırlatalım. İhtiyacınız olduğu durumlarda arayabilirsiniz. toplumun beklentilerine cevap vermek amacıyla faaliyetlerini yürüten özellikle teknoloji sosyal ve sanatsal faaliyetler bilgi Bursa Teknik Üniversitesi‘nin öne çıkardığı misyon olarak dikkat çekmektedir.

Eğitim Kurumu’nun değerleri arasında şunlar bulunmaktadır. Gelişmelere ve yeniliklere açık, olmak verimlilik için çalışmak farklı düşüncelere saygı duymak, katılımcı olmak tarafsız olmak, tutarlı ve doğru hareket etmek, mükemmeli yakalamak için çalışmak, güvenilir olmak, Liyakat ve ehliyet sahibi olmak, kaliteli etkili ve çözüm odaklı çalışmak, insan onuruna saygı göstermek, dürüst ve bağımsız olmak, erişilebilir olmak hesap verebilir ve şeffaf olmak olduğunu hatırlatalım.

Bursa Teknik Üniversitesi

Siz de bu genç dinamik insana değer veren Bursa Teknik Üniversitesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için üniversitenin resmi web sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 604 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status