Burger King Sipariş Hattı Kaç?Dünyanın en büyük fast food beslenme zinciri olan Burger King sipariş hattı kaç, öğrenirseniz istediğiniz yere anında hamburger getirmektedir. Dünyaca hijyen ve kalite standartları ile doğaya saygılı, çevreye uyumlu üretim için çaba gösteren Burger King Müşteri Hizmetleri telefon numarası not edildiği takdirde sizlere acıktığınızda anında istediğin hazır adresi istediğiniz menü hazır bir şekilde getirilir ve sağlıklı beslenirsiniz.

Burger King Hakkında Bilgi

Burger King 1995 yılında Türkiye’de Ata grubuna bağlı olan TAB Gıda firmasına franchise haklarına vermiş ve Türkiye’de kısa süre içerisinde halkasını büyüterek önemli hazır beslenme adresi haline gelmiştir. Sizler de alışveriş merkezlerinde, ana cadde üzerlerinde orta ölçekli ilçelerde illerde mutlaka Burger King restoranlarını görmüşsünüzdür ve girip sipariş verip bir şeyler yiyip içme sizsinizdir. Burger King sipariş hattı ile evlere de sipariş verilmektedir. Burger King Ara gelsin telefon hattı ile restorana gitmeden evinizde, işyerinizde, büromuzda, nerede olursanız olun istediğiniz adrese yiyecek içecek taze bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Burger King

Burger King

Burger King telefon numarası kaç?

Burger King Türkiye’de yaklaşık 600 den fazla 600 lük olan Restoran zinciri ile hamburger meraklılarına hizmet vermektedir. Sadece beslenme amaçlı değil sosyalleşme amaçlı etkinlik amaçlı olarak da gidip oturup arkadaşlarıyla muhabbet etmek buluşmak konuşmak zaman geçirmek için de bir mekan olarak düşünülmektedir. Özellikle gençler Burger King menülerini çok yakından takip etmektedir ve oldukça fazla ilgi görmektedir.Türkiye’de TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King firması en hızlı gelişim ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca gizli müşteri araştırmalarına göre de serviste mükemmellik temizlik konularında fast food beslenme kategorisinde birincilikler elde etmiştir. Türkiye’de en samimi marka olarak kabul edilmektedir. Oldukça fazla ödül alan Burger King sizlere farklı kampanyalar düzenleyerek lezzetlerinden tattırmak için çaba harcamaktadır. Oldukça fazla menü seçeneği sunan Burger King tavuklu, etli, köfteli, duble köfteli menüler sunmaktadır.

 Burger King sipariş hattı kaç?

Sizler de zevkinize hitap eden menülerden sipariş etmek için Burger King telefon numarası aranmalı ve evimize bu lezzetleri sıcağı sıcağına getirtmelisiniz. Eğer çalışmak istiyorsanız insan kaynakları bölümüne, bayilik almak istiyorsanız Franchise ile ilgili konularda görüşmek için aynı şekilde  444 54 64 numaralı telefon aranabilir.

Burger King hakkındaki görüşleriniz

Burger King Türkiye’de oldukça fazla talep gören restoran zincirlerinden biridir. Zaman zaman spekülasyon yapılmaktadır. Ürünleri hakkında halk arasında bazı şeyler söylenmektedir. Siz ne düşünüyorsunuz, neler yaşadınız, ürünlerinden memnun musunuz, tavsiye eder misiniz, fiyatları nasıl? benzer konularda görüşlerinizi alttaki mesaj bölümüne yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanalpazar telefon numarası başlıklı makalemizde Sanal Pazar, Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri İletişim ve Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri Tel hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 2076 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status