Burgan Bank Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri1989 senesinde Tekfen Yatırım Finansman Bankası adı ile grup kısa süre içerisinde yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık konusunda sektörün adından en çok söz ettiren bankaları arasına girmiş olan şimdiki adı Burgan Bank telefon numarası ve iletişim bilgileri ile ilgili olarak sizlere yaptığımız araştırmayı yazacağız, ileteceğiz. 2001 senesinde sadece bir şubesi ile faaliyete başlayan sonrasında hızlı bir büyüme yakalayarak birikimlerini hayata geçirmek için ticari bankacılık kanalını kullanarak özellikle orta ölçekli ticari bir banka özelliği olan Bank Ekspres tarafından satın almış. Daha sonra Tekfen grubu Eurobank Tekfen olarak değiştirilmiş bir Finans kurumudur.

Burgan Bank telefon numarası kaç

2012 tarihinde Tekfen Holding hisselerini Burgan Banka satarak yasal değişikliğini tamamladı. Burgan Bank ülkemizde özellikle ticaret ve sanayi bölgelerinde kambiyo yetkisine sahip olan 50’den fazla şubesi ile müşterilerine farklı çözümler üretmek için çaba sarf etmektedir. Güvenilir ve doğruluk üzerine bankacılık ahlakı ilkelerine uygun bir şekilde çalışan Burganbank iletişim bilgileri ve telefon numarası olarak sizlere 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetleri kanalını kullanmanızı tavsiye etmektedir.

Burganbank Hizmetleri

Yeni bireysel bankacılık deneyimi yaşamak istiyorsanız Burganbank kalitesi ve farkı ile bankacıların önemli bir özelliğini keşfetmek için mutlaka her türlü işlem kolaylığını burada görebilirsiniz. Müşterilerine kiralık kasa Western Union, çek tahsilatı, para transferleri, düzenli ödeme işlemleri, okul ödemeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu ödemeleri, maaş ödemeleri, trafik cezaları ve Vergi ödemeleri ile fatura ödemeleri konusunda ödeme hizmetleri vermektedir.Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Bu finans Kurumu’ndan bankacılık hizmetleri almak istiyorsanız sizlere özel vadeli mevduat hesabı, Hoşgeldin mevduat hesabı, Devlet katkılı çeyiz hesabı, düzenli mevduat hesabı, dinamik mevduat hesabı, yöneten hesap, mevduat hesabı sigortaya tabi mevduat hesabı vadesiz mevduat hesabı adı altında farklı hesap açma fırsatı vermektedir. Yatırımcılar için Burgan Bank telefon numarası ile de görüşerek bilgi alabilirsiniz. Bunun için Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 8 222 numaralı telefonu arayarak yatırım fonları döviz repo eurobond devlet tahvili hazine bonosu hisse senetleri türev ürünler ve yatırım fonları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Kredi ihtiyacı olanlara da her türlü kredi alternatifleri sunulmaktadır. Burgan Bank süper banka kartı hakkında bilgi almak için, Burgan Bank iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Burgan Bank destek hattı

Burgan Bank kredi kartları hakkında bilgi almak istiyorsanız Burgan Bonus Kart özelliklerini öğrenmek için internet şubesinden ya da Burgan Bank destek hattı aracılığı ile telefon bankacılığını kullanarak sizlere gerekli kolaylıklar anlatılacaktır.

Burgan Bonus Kart özelliklerinde Bonus Kart Bonus Premium Bonus Platinum özellikleri bulunmaktadır. Burganbank hakkında sizlere kısa bilgiler vermeye çalıştık. Ayrıntılı bilgi almak için Burgan Bank iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Özellikle Burgan Bank müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak her türlü soru sorun ve merak edilen konuya cevap bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 685 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status