Bülent Ecevit ÜniversitesiBülent Ecevit Üniversitesi Tanıtımı

Üniversitenin geçmişi öncelikle 1924 yılında kurulmuş olan Maden Mühendislik Mektebi’ne dayanmaktadır. Bu Eğitim Kurumu önce Maden Meslek ve Başçavuşlar Okulu daha sonra Maden Teknik Okulu nihayetinde Mühendislik Mimarlık Akademisi aşamasından geçmiştir. Bülent Ecevit Üniversitesi açılmadan önce Zonguldak Mühendislik Fakültesi Hacettepe Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren bir Eğitim Kurumuydu. Sonrasında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi kurulunca Hacettepe Üniversitesi’nden ayrılan birimler bağımsız olarak Zonguldak’ta Yüksek Öğrenim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonrasında 2012 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nin adı değiştirilerek Bülent Ecevit Üniversitesi oldu.

Böylece İlahiyat Fakültesi ve Eczacılık Fakültesi de eğitime açılarak Batı Karadeniz Bölgesi’nin etkili eğitim kurumları arasında yerini alarak bölgedeki önemli devlet üniversiteleri arasında yerini aldı. Şu anda bir devlet konservatuvarı 7 Meslek Yüksekokulu 5 yüksekokul 3 enstitü ve 13 fakülte ile Yüksek Öğrenim faaliyetlerine devam etmektedir.

Bülent Ecevit Üniversitesi iletişim bilgileri

Üniversite hakkında bilgi edinmek kafanıza takılan soruların cevaplarını bulmak iletişim kurmak amacıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0372 291 10 100 numaralı santral telefonunu arayarak diğer birimlere de ulaşabilirsiniz.

Bülent Ecevit Üniversitesi telefon numarası

Ayrıca 7/24 sizlere hizmet vermekte olan her türlü konuda sizlere bilgilendirme yapan Bülent Ecevit Üniversitesi telefon numarası 0850 288 30 26 numaralı telefon numarasını arama fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Üniversitenin adresi İncivez Zonguldak, posta kutusu 67100Öğrenciler için ihtiyaç olan her türlü bilginin cevabını bulunması amacıyla sizlere eğitim kurumunun iletişim bilgilerini verdik. Ayrıca sosyal medya üzerinden de Bülent Ecevit Üniversitesi çalışma alanları ve duyuruları güncel olarak takip edilebilir, bunun için YouTube Instagram Twitter ve Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bülent Ecevit Üniversitesi hizmetleri

Eğitim Kurumu’nun verdiği hizmetler şunlardır; Bülent Ecevit Üniversitesi hizmetleri anaokulları, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi, Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi, makale hazırlama destek birimi, Sürekli Eğitim Merkezi, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, İşçi sağlığı ve iş güvenliği Uygulama ve Araştırma, sosyal tesisler, lojmanlar, arıza takip, yemek listesi, servis öneri formu gibi hizmetler hakkında da bilgi almak amacıyla Bülent Ecevit Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0850 288 30 26 numaralı telefon aranmalıdır.

Bülent Ecevit Üniversitesi

Bülent Ecevit Üniversitesi

Bülent Ecevit Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Öğrencilerin eğitim kurumunun faaliyetlerinden haberdar olması merak edilen konuların cevaplanması için özellikle engelli öğrenci birimi öğrenci konseyi öğrenci kulüpleri mezun öğrenci bilgi sistemi sosyal sorumluluk projeleri dış ilişkiler koordinatörlüğü, uluslararası öğrenci, ofisi ve aday öğrencilerin yapması gerekenlerle ilgili konularda bilgi almak için Bülent Ecevit Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0372 291 10 100 numaralı telefon alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 596 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status