Buca Belediyesi İletişim Bilgileriİzmir’in güzide yerlerinden biri olan Buca ilçesinin hizmetlerinden sorumlu olan Buca Belediyesi, ilçenin güvenliği, temizliği ve daha birçok işlerini yük edinmiştir. Sizler çeşitli sebeplerden dolayı iletişim kurmak isteyebilirsiniz. İsterseniz belediyenin ikametgah ettiği binaya giderek, isterseniz de telefon yada mail adresleri ile soru yada şikayetlerini iletebilirsiniz. Yazımızda sizlere iletişim bilgilerini aktaracağız.

Buca Belediyesi İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sorun yada şikayetleriniz için Menderes Caddesi No: 85 adresine gidebilirsiniz. İş yoğunluğunuzdan dolayı gidemiyor olabilirsiniz. Size diğer Buca Belediyesi iletişim bilgileri hakkında bilgi verebiliriz. Buca Belediyesi ile telefondan iletişim kurmak için 0232 439 10 10 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz faks adresine faks da çekebilirsiniz. Bunun için 0232 438 00 66 numarasına faks çekebilirsiniz. Mail atmak için de info@bca.bel.tr adresine mail atabilirsiniz. Kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.Buca Belediyesine Nasıl Gidilir?

Buca belediyesi iletişim kurmanız için sizlere toplu taşıma araçları sunmaktadır. Belediye ilçe merkezinde yer almaktadır. Otobüs ile belediyenin önünde inme şansınız var. Bu yüzden iletişimde sıkıntı yaşamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 109 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status