Boğaziçi Üniversitesi TanıtımıYaklaşık 150 yıllık bir geçmişi olan Boğaziçi Üniversitesi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Sizlerin de bildiği gibi üniversiteler özgür düşüncenin, bilimin, teknolojinin üretilmesi yaygınlaştırılması ve bunları toplumla paylaşmak için katkı sağlayan temel kurumlardır. Aynı zamanda araştırma öğretim ve kurumlar arasında birlikte hareket etmek için işbirliği yapan ve sorumluluk ve yetkileri ile toplumun ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket eden önemli yüksek öğretim kurumlarıdır.

Boğaziçi Üniversitesi iletişim

Boğaziçi Üniversitesi bu ilkeler ışığında geleceği yön vermek isteyen gençleri akademik anlamda donatmak için çalışmaktadır. Eğer sizlerin de hedefleri büyükse bu önemli eğitim kurumunda akademik yeterliliğe sahip bireyler olmak için fırsat yakalayabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesi iletişim bilgileri bilimsel de özgürlükçü bağımsız bir üniversite arıyorsanız o zaman Boğaziçi Üniversitesi telefon numarası 0212 359 54 00 numaralı telefondan merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Üniversite idari Akademik ve Mali açıdan da katılımcı özerk ve şeffaf bir politika izlemektedir. Gençlere çalışanlara ve topluma karşı sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmek için hareket etmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi telefon numarası

Türkiye’nin en popüler devlet üniversiteleri arasında yerini almıştır. Sizler de bu önemli yükseköğrenim kurumunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak istiyorsanız Boğaziçi Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0212 359 54 00 numaralı telefonu arayarak bu ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz. Üniversitenin adresi Bebek İstanbul olarak yazılması yeterlidir.Ulaşım ise yine oldukça alternatifler otobüs ve metro ile kolayca İstanbul’un bütün güzergahlarından ulaşılabilir. Ana Kampüs metro ile ve otobüs ile rahatça ulaşılabilir. Kandilli Kampüsü ise  Kadıköy’den ve Üsküdar’dan ulaşılabilir. Kilyos Sarıtepe kampüsüne ana kampüsten gidilmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal medyayı da en iyi şekilde kullanarak çalışmaları hakkında bilgileri güncel olarak sevenleri ile paylaşmaktadır. Twitter Facebook YouTube linkedin gibi önemli ağlarda üniversitenin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Üniversitenin bütün birimlerinin telefon numarasını tek tek yazmamıza gerek yok. Siz 0 212 359 54 00 numaralı direk bağlanma telefon numarası ile dahili numaraları sorarak istediğiniz birim ile görüşme ve kafanızdaki soruları cevaplama fırsatı bulabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi taban puanları

Üniversitenin telefon numarası aranarak her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle öğrenci işleri Boğaziçi Üniversitesi taban puanları Bursa fırsatları barınma imkanları, yeme-içme, sosyal etkinlikler, öğrenci kulüpleri, revir, postane, Spor işleri, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, Kütüphane, kayıt işleri, diş kliniği gibi aklınıza gelebilecek bütün birimler çağrı merkezi telefon numarası arandıktan sonra kolayca ulaşılabilir.

Boğaziçi Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

İstanbul’un ve Türkiye’nin en köklü ve en çok tercih edilen bu Eğitim Kurumu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 612 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status