Biruni Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileriAstronomi, Eczacılık, Tıp, Fizik, Matematik, Tarih ve Coğrafya başta olmak üzere farklı konularda çok önemli eserler bırakan “Evrensel Deha” olarak tarihe adını kazıtan Türk bilim insanı Ebu Reyhan El Biruni adını yaşatmak amacıyla vakıf üniversiteleri arasında yerini alması amacıyla kurulan Biruni Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri eğitim sistemi faaliyet yapısı ve diğer her türlü konuda bilgi vermek için sizlere bu yazıyı hazırladık. 2014 yılında kurularak eğitim öğretim faaliyetine başlayan Biruni Üniversitesi oldukça genç ve iddialı bir üniversite olarak karşımıza çıkmaktadır. Üniversite tam anlamıyla sağlık alanında eğitim öğretim faaliyeti vermek amacıyla bir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve altı fakülte ile geleceğin bilim insanlarına ilham vermektedir.

Bu genç “bilimin geleceği” sloganıyla yola çıkmış olan sağlık üniversitesinin çalışma yapısı, eğitim değerleri, Misyonu, vizyonu prensipleri ile ilgili bilgi almak amacıyla Biruni Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranarak her türlü bilgiye ulaşılabilir.

Biruni Üniversitesi telefon numarası kaç

Dünya Eğitim Vakfı tarafından Kültür, Sağlık ve özellikle de eğitim alanında etkili hizmet sunma verimli çalışma toplumun ilerlemesine destek olmak amacıyla faaliyet vermektedir. Biruni Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 8 276

Biruni Üniversitesi 

Üniversite Vakıf geleneğine bağlı bir şekilde daima insanların faydalanabileceği bilgi üreterek sağlık ve eğitim kurumlarına destek olmayı misyon olarak kabul etmiştir. Vizyon olarak ise daima milli değerlere bağlı kalarak medeniyeti sürekli ilerilere taşımak her seviyede teknoloji ile donatılmış. Evrensel bilgiye ahlaki değerlere bağlı kalarak bireylerin araştırmacı olarak yetişmesine katkı sağlamaktır. Biruni Üniversitesi

Biruni Üniversitesi

Biruni Üniversitesi direkt bağlanma telefon numarası arandığı takdirde dünya Eğitim Vakfı’nın Dünya film tarihinin en çok değer verdiği Bilim insanlarından biri olarak kabul edilen aynı zamanda UNESCO tarafından da dünyada evrensel bir deha olarak kabul gören Ebu Reyhan El Biruni ben esinlenerek bu üniversite Türk Yükseköğretim faaliyetlerinde yerini almıştır. Biruni Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 8 276 olarak destek vermektedir.

Biruni Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Eczacılık Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi geleceğin bilim insanlarına yön vermektedir. İdari olarak Biruni Üniversitesi’nde ulusal uluslararası ilişkiler birimi, öğrenci işleri birimi, kurumsal iletişim birimi, fakülte ve enstitü sekreterliği bilişim teknolojileri birimi ile sürekli Uygulama ve Araştırma Merkezi Sağlık Kültür ve spor direktörlüğü mali işler birimi insan kaynakları birimi Destek Hizmetleri birimi ve bilgi belge Merkezi birimiyle hizmet vermektedir.

Biruni Üniversitesi İletişim

Biruni Üniversitesi telefonu arandığı takdirde her türlü konuda Size gerekli destek sağlanacaktır Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası ve Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi aynı şekilde hizmetlerini 444 82 176 numaralı telefon ile iletişim kurularak öğrenilebilir.

Biruni Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

genç dinamik iddialı geleceğin bilim insanlarını yetiştirme gayreti ile kurulmuş bir vakıf üniversitesi olan Biruni Üniversitesi hakkında yorum yapmak isterseniz düşüncelerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 736 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] Biruni Üniversitesi telefon numarası iletişim… […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status