Bingöl Üniversitesi hakkında bilgi2007 senesinde resmi gazetede yayınlanarak kurulan ve daha öncesinde Fırat Üniversitesi’ne bağlı Bingöl Meslek Yüksekokulu iken son düzenlemeler ile her ile bir üniversite açılarak Bingöl Üniversitesi oluşturulmuştur. Eğitim öğretim faaliyetlerini daha öncesinde Elazığ ilinde Mühendislik Fakültesi ile başlayan Eğitim Kurumu kendini güçlendirerek giderek gençlere Yüksek Öğrenim fırsatı sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli gelişmeler göstererek kendini ulusal seviyede kabul ettirmiş ve bu anlamda sesini duyurmak için çalışan Yükseköğretim kurumlarından biridir.

Cialis Professional online Viagra Sublingual order

Bingöl Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim Kurumu ile ilgili bilgi almak amacıyla ihtiyacımız olduğu durumda Bingöl Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası olan 0426 216 0012 numaralı telefon alınabilir. Ayrıca dahili olarak sonu 13 14 15 numaralı telefonlar da sizlere hizmet vermektedir.

Eğitim kurumunun adresi Selahattin Eyyübi mahallesi Aydınlık Caddesi numara 1, Bingöl Türkiye

olduğunu gerekli durumlarda yazışmak için bu adresi kullanacağınızı hatırlatalım. Yükseköğretim kurumunun şu anda Ziraat Fakültesi Veterinerlik Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ilahiyat fakültesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi gibi önemli fırsatlar sunduğunu ve özellikle Doğu Anadolu’da ihtiyacı olan gençlerin yükseköğrenim faaliyetlerinden faydalanması için bu fırsatı değerlendirmesini tavsiye ederiz. Enstitü olarak ise yaşayan diller sosyal bilimler Sağlık Bilimleri ve fen bilimleri kariyer yapma planı olanlara bölgede hizmet vermektedir.Bingöl Üniversitesi

Bingöl Üniversitesi

Bingöl Üniversitesi telefon numarası

Yabancı Diller ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu da önemli eğitim hizmeti vermektedir. Bingöl Üniversitesi telefon numarası üniversite ile ilgili merak ettiğiniz konulara sorularını bulunan meslek yüksekokulları hakkında bilgi almak yurt barınma burs yeme-içme kampüste yaşam idari kadro akademik birimler ve üniversite ile ilgili aklınıza takılan konular için aramamız gereken numara 0426 216 0012 olduğunu Tekrar hatırlatalım.

Bingöl Üniversitesi Çağrı Merkezi

Önemli bir görevi üstlenen Doğu Anadolu Bölgesi’nde Yüksek Öğrenim faaliyetlerini değerlendirmek için fırsat arayan gençlerin mutlaka iddialı bölümleri bulunan Bingöl Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasını arayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olacağını bilmelisiniz.

İdari anlamda Bilgi İşlem Daire Başkanlığı idari ve mali işler Daire Başkanlığı Öğrenci İşleri Başkanlığı personel daire başkanlığı yapı işleri ve teknik Daire Başkanlığı gibi birimler hakkında görüşmek için de aramanız gereken Bingöl Üniversitesi telefon numarası sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

amoxil online

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 577 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status