Bimeks müşteri hizmetleri telefon numarasıBimeks müşteri hizmetleri telefon numarası ile hizmetlerden kolayca faydalanın. Sürekli mağaza sayısını artıran Bimeks müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Aldığım ürün problemli çıktı, yeni kampanyaları öğrenmek istiyorum, çalışmak istiyorum, önerim var, şikayetim var gibi düşüncesi olanlara yardımcı olmak amacıyla Bimeks’i tanıtmaya çalışıyoruz.

Bimeks hakkında bilgi

Ülkemizin 60’tan fazla şehrinde 150 ye yakın mağazasında sürekli teknolojik ürünler satışı yapan şirket beyaz eşyadan bilgisayara kişisel bakım ürünlerinden elektronik ürünlere kadar, modern zaman ihtiyaçlarının her türlü çeşidine yer vermektedir. Türkiye’de en fazla elektronik ve dayanıklı tüketim malzemeleri satan firmalar arasındadır. 2011 senesinde borsada hisselerin işlem görmeye başlayan Bimeks Türkiye’deki teknoloji meraklılarının çok iyi bildiği bir firmadır. Siz de muhtemelen buraya girdiniz, ürünlerine baktınız, alışveriş yaptınız yada yapmadınız, almayı düşünüyorsunuz, kampanyalarını öğrenmek istiyorsunuz, bunun için Bimeks müşteri hizmetleri telefon numarası ihtiyacı oldu ise sizlere hemen söyleyelim.

Bimeks

Bimeks

Bimeks müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Bimeks direk bağlanma fırsatı sunmaktadır.Bimeks müşteri hizmetleri 0850 222 50 22 numaralı telefondan müşteri temsilcisine bağlandığınız takdirde size gerekli açıklamaları yapacak ve sizin sorununuza acilen çözüm bulunacaktır. İster aldığınız ürünle ilgili bir problem olsun isterseniz servis sorabilirsiniz. Ya da en yakın mağazayı öğrenmek için arayabilirsiniz. Bimeks çağrı merkezi sizi karşılayacak ve her türlü sorununuzu anında çözmek için çaba harcayacaktır. Elektronik ürünler ve cep telefonu konusunda herhangi bir sorun yaşadıysanız müşteri temsilcisi ile görüşüp garanti süresi kapsamı içerisinde ise sizlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılacaktır.

Bimeks mağazaları hem online e ticaretistemi ile alışveriş yapma fırsatı veriyor hem de statik mağazalarda müşterilerine son teknoloji elektronik ürünleri satma fırsatı veriyor. Özellikle bilgisayar ve akıllı telefonlar alanında ziyaretçilerin oldukça ilgisini gören Bimeks mağazaları müşteri hizmetleri sizlere de her türlü kolaylığı gösterecek ve yönlendirme yaparak sizin ihtiyacınıza cevap verecektir. Bimeks müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her konuda destek sağlayacaktır. Firma hedeflerini sürekli büyütmüş, Türkiye’de 81 ilde mağaza açarak 190 mağaza hedefine ulaşmayı düşünmektedir. Yüzde 37’si halka açık olan Bimeks borsada da iyi kazandıran firmalar arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Eti müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Eti fax numarası kaç, Eti firması müşteri hizmetleri telefon numarası kaç ve Eti Şirketler Grubu telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 840 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status