BİM müşteri hizmetleri telefon numarasıÜlkemizde mağazacılık zincirini sürekli geliştiren mağazalardan birisi olan BİM müşteri hizmetleri telefon numarası en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Biz de Türkiye’de perakendecilik sektöründe lider konumda olan bu mağazanın iletişim bilgilerini sizinle paylaşarak her türlü şikayet istek ve iş talepleri için kullanabileceğinizi düşündük ve bu amaçla araştırma yaptık.

Sitemiz her türlü müşteri telefon numaralarını izlere sunarak önemli bir hizmet sunmak için çaba harcamaktadır. BİM mağazası müşteri temsilcisi sizlere her türlü kolaylığı gösterip yardımda bulunmaktadırlar. Özellikle BİM son zamanlarda telefon operatörü işine girdikten sonra en çok merak edilen ve bu konuda bilgi alınmak için araştırılan firmalar arasında yer almaktadır. BİMcell sürekli yeni kampanyalar ve hizmetler sunarak müşterilerine destek olmaktadır. Bu sebeple müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere yardım etmek için 7/24 görev başındadır. Firma ile ilgili şikayetiniz varsa buradan telefonla bildirerek size destek sağlanacak ve sorununuza çözüm bulmak için çaba azalacaktır.

BİM müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Müşteri temsilcileri sizlere gerekli cevapları verecek ve sorununuzu çözmek için gayret sarf edecektir.

Müşteri hizmetleri telefon numarası ücretsiz olarak 0850 250 4 44 44 olduğunu hatırlatalım.

Ayrıca BİM Genel Müdürlük telefon numarası 0216 564 03 03BİM

BİM

21 mağaza ile 1995 yılında macera mağazacılık serüvenine başlayan BİM Birleşik mağazalar Anonim Şirketi temel gıda tüketim malzemesi fiyatlarında uygun ve kaliteli ürünler satmak amacıyla Türkiye’de kurulan ilk sistemdir. Yaklaşık 600 sınırlı ürünler oldukça fazla markalı ürünler satmayı hedefleyen BİM mağazası gün geçtikçe cirosunu ve istikrarını artırmaktadır. BİM Uluslararası bir şirket olmak için sürekli yeni mağazalar açarak yurt dışında da adını duyurmaya başladı. Türkiye’de bütün illerimizde mağaza zincirini genişletirken yurt dışında da mağazalar açmaktadır.

Sizler de kampanyalar hakkında bilgi almak veya yeni ürünler hakkında ya da satın aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sorun problem varsa iletmek, değiştirmek ya da yeni piyasaya sunulacak ürünleri sürelerini ya da kitapların olup olmadığını sormak için veya BİM’de çalışmak için iş ihtiyacınız varsa arayıp bilgi almak için BİM müşteri hizmetleri telefon numarası arayabilirsiniz. Sizlere her türlü anlayış kolaylıkla yardım sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Nilüfer Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde nilüfer turizm direk bağlanma, nilüfer turizm müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve Nilüfer Turizm telefon numarası kaç? hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1398 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Kadir dedi ki:

    Ben Kütahya dan sultanbagi okmeydaninda aydınlık evler mahllesi de hizmetlerinizi beklerim
    Kütahya merkez

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status