Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu İletişim BilgileriBu kurum yani, bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu, haberleşme teknolojileri ile posta sektörüne ait olan bazı kanun ve yöneltmeleri düzenleme yetkisine sahip bir kurumdur. Bunun dışında internet ve gsm alt yapılarının denetlemesini yapmakla yükümlüdür.

İletişim Bilgileri

Bu kurumun yani, bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu iletişim bilgileri, resmi internet sitelerinde belirtilmiştir. Bu bilgile şöyledir; Söğütözü mahallesi, 06510 Çankaya Ankara adresinde bulunmaktadır. 0312 294 72 00 telefon numaralarından ulaşılabilir.

Cialis Black order buy prozac online Red Viagra purchase Hangi Araçla Gidilir?

Bu kuruma, bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu iletişim bilgilerinde yazdığı şekilde metro ve minibüs ile ulaşım sağlanır.Nasıl Gidilir?

Ankara otogarından servisler ile ve Kızılay’dan Çayyolu metrosu kullanarak ulaşım sağlanır.

Bir önceki yazımız olan Açık Öğretim Bürosu Basmane Şubesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Açık Öğretim Bürosu Basmane Şubesi İletişim, Açık Öğretim Bürosu Basmane Şubesi İletişim Bilgileri ve Basmane Şubesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 124 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status