Bezmialem Vakıf Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıBezmialem Vakıf Üniversitesi geleceğe bilinçli gençler bireyler yetiştirmek için bilime yön veren, örnek alınan, lider Sağlık Üniversitesi olmak için hizmete açılmıştır. Bezmialem Vakıf Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri ile ilgili olarak sizlere destek olmak amacıyla bu yazıyı hazırladık. Bezmialem Vakıf Üniversitesi‘nin misyonu etik değerler ışığında teknoloji ve modern bilimi en iyi şekilde kullanarak toplumun sağlık seviyesini yükseltmek amacıyla kullanan erdemli, karakterli, insana değer veren sağlık personellerinin yetiştirilmesi, bilim insanlarının yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Kalitede süreklilik hedeflenmiş ve sağlık hizmetinin Hayat Boyu Öğrenme kültürüyle yoğurması misyon olarak kabul edilmiştir.

Bezmialem Üniversitesi telefon numarası kaç

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fatih’te bulunmaktadır. Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi üzerinde yer alan Bezmialem Üniversitesi telefon numarası 0212 523 22 88 olarak hizmet vermektedir. Üniversite hakkında bilgi sahibi olmak aklımıza gelen soru sorun problemleri gidermek amacıyla üniversitenin çağrı merkezi telefon numarası aranabilir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi faks numarası 212 453 18 70 şeklinde kullanılabilir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon numarası 212 453 18 18 olarak aranabilir. Tıp Fakültesi ile ilgili merak edilenlerin cevap bulması amacıyla Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi direk bağlanma telefon numarası sizlere destek vermektedir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi

Bezmialem Tıp Fakültesi Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi Fatih adresinde hizmet vermektedir.Diş Hekimliği Fakültesi 03 0212 523 22 88 dahili telefon numarası 11 39 olarak alınmalıdır.

Cialis Professional purchase generic amoxil

Bezmialem Üniversitesi telefon numarası dahili 11 49

Bezmialem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi dahili telefon numarası 46 72

Bezmialem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fak Enstitüsü dahili 30 12, 30 14

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Hizmetleri  Yüksekokulu telefonun dahili 14-31

Viagra Sublingual cheapest

Bezmialem Üniversitesi yerleşkesi Adresi Merkez Mahallesi Silahtar Ağa Caddesi Numara 189, Eyüp

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Eyüp yerleşkesi telefon numarası 0212 523 22 88 dahili 46 43

Bezmialem Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranarak idari birimler, fakülteler, enstitü, Meslek Yüksekokulu hakkında ulaşmak istediğiniz bilgilere rahatça arayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca genç üniversite adayları için eğitim ücretleri, taban ve tavan puanlar, kontenjanlar, kayıt yenileme, yaz okulu, akademik takvim, uzaktan eğitim, öğrenci otomasyonu, öğrenci işleri hakkında kafanıza takılan merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz öğrenebilirsiniz.

Bezmialem Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Hizmet verdiği alanda yasal mevzuat çerçevesinde nsanların İhtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacıyla hızlı kaliteli güvenli hizmet vermeyi amaçlayan Bezmialem Vakıf Üniversitesi sizlere doğru eksiksiz ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktadır.

Bezmialem Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu genç Vakıf Üniversitesi ile ilgili düşüncelerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 773 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status