Beyşehir Belediyesi İletişim BilgileriBeyşehir Belediyesi iletişim bilgileri için Beyşehir Belediyesi’nin internet sitesinden detaylı bilgileri almanız mümkün. E-belediye sistemini kullanan Beyşehir Belediyesi işlemlerinizi daha hızlı ve kolayca yapmanıza olanak veriyor. Ayrıca müşteri hizmetleri birimi ile de telefonda destek sağlıyor.

Telefonla İletişim

Beyşehir Belediyesi’ne telefon ile ulaşmak istemeniz halinde alan kodu olan 332’nin ardından 512 33 99 numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Faks göndererek iletişim sağlamak isterseniz yine 332 olan alan kodunun ardından 512 19 58 numarasını tuşlamalısınız. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezi numarası olan 332 alan kodu ile 512 21 33 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.Mail İle İletişim

Beyşehir Belediyesi’ne mail ile ulaşım sağlamak isterseniz belediyenin mail adresi olan iletisim@beysehir.bel.tr adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

Hizmet Binası

Beyşehir Belediyesi’ne şahsen müracaatınız gerekiyor ise, Hamidiye Mahallesi, 40811 Sokak, No.9’da bulunan hizmet binasına gitmeniz gerekmektedir. Konya ilimizin Beyşehir ilçesinde bulunan hizmet binası tüm belediyecilik işlemleriniz için hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Belediyesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 90 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status