Beykent Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileriBeykent Üniversitesi Türkiye’nin ve İstanbul’un önemli vakıf üniversiteleri arasında yer almaktadır. 1997 yılında Adem Çelik Beykent Eğitim Vakfı’nca kuruldu. Kamu tüzel kişiliğine sahip olan bir Vakıf Üniversitesi olduğunu hatırlatalım. Biz de sizlere Beykent Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri, Çağrı merkezi, direk bağlanma telefon numarası hakkında bilgilendirme yapacağız. Üniversite oldukça popüler olduğunu hatırlatalım. AK Parti’nin ikinci genel başkanı olan Ahmet Davutoğlu’nun burada yönetim kurulu üyeliği ve Bölüm Başkanlığı, hocalık yaptığını hatırlatalım. Aynı şekilde geçmiş dönemlerin Milli Eğitim bakanlığını yapan Ömer Dinçer’in de burada rektör yardımcığı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde dekanlık ve sosyal bilimler enstitüsünde müdürlük yaptığını söylersek önemli bir üniversite olduğunu az çok tahmin edersiniz. Yine geçmiş dönemlerin Genelkurmay başkanlarından Yaşar Büyükanıt da burada Stratejik Araştırmalar Merkezi danışmanlık görevini yürütmektedir.

Beykent Üniversitesi telefon numarası kaç

Beykent Üniversitesi İstanbul’da Yüksek Öğrenim faaliyetlerinde bulunan ve oldukça fazla talep gören önemli üniversitelerden biridir. Beykent Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 1997 olduğunu söyleyelim. Kuruluş yılını son dört rakamına yerleştiren Eğitim Kurumu akılda kalıcı bir düşünce yerleştirmiş. Sizler de Beykentli olmak isterseniz üniversitenin akademik birimlerini aramak isterseniz, önlisans düzeyinde meslek yüksekokulu, lisans düzeyinde Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Yabancı Diller Yüksekokulu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Mühendislik Mimarlık Fakültesi İletişim Fakültesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Hukuk Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve fen-edebiyat Fakültesi ile Gelecek gençlerin hazırladığını hatırlatalım.

Kariyer yapma düşüncesinde olanların yüksek lisans yapmak için sosyal Bilimler Enstitüsü fen bilimleri enstitüsünde bu fırsatı değerlendirebileceklerini doktora yapmak isteyenlerin yine sosyal bilimler ve fen bilimleri enstitüsünde bu fırsattan yararlanabileceklerini hatırlatalım.Beykent Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Maslak’ta Taksim’de ve Beylikdüzü’nde yerleşkeleri bulunan Beykent Üniversitesi telefon numarası 444 1997 arandığı takdirde bütün yerleşkeleri rahatça ulaşabilir ve istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Beykent Üniversitesi faks numarası 212 289 64 90 Beykent Üniversitesi Taksim yerleşkesi sıraselviler’de bulunmaktadır. Faks numarası 212 243 02 78 Beykent Üniversitesi Beylikdüzü yerleşkesi Büyükçekmece’de bulunmaktadır. Faks numarası 212 867 55 68

Beykent Üniversitesi

Beykent Üniversitesi

Sizler de Beykent Üniversitesi iletişim rehberi olan 444 1997 numaralar telefonu arayarak iş olanakları, bilgi edinme, Medya, telif hakları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Beykent Üniversitesi’nde eğitim görmek isteyen Beykent Üniversitesi taban puanları tavan puanları hakkında bilgi almak isteyen öğrenci toplulukları spor kültür sağlık merkezleri ve öğrenci işleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgileri almak amacıyla Beykent Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 1997 alınabilir.

Beykent Üniversitesi uzaktan eğitim fırsatı da vermektedir. Barınma kütüphane ve uzaktan eğitimle ilgili bilgi almak amacıyla Beykent Üniversitesi tel no 444 1997 numaralı telefon aranarak sizlere eğitim desteği ve gerekli teknik destek sağlanacaktır.

Uzaktan öğretim, öğrenim ücretleri, başvuru sistemleri programları ile ilgili olarak gerekli bilgilendirmeyi Beykent Üniversitesi Çağrı Merkezi aranarak öğrenilebilir. Beykent Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu oldukça popüler Vakıf Üniversitesi hakkındaki düşüncelerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 629 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status