Beyaz TV WhatsApp iletişim hattıGenç bir televizyon kanalı olan Beyaz TV WhatsApp iletişim telefon numarası kaç? Bu numarayı hangi amaçla kullanabilirsiniz. sizlere kısa bilgilendirme yapacağız. Son zamanlarda seyircilerin dikkatini çeken kaliteli yayınları ile ilgi toplayan Beyaz TV hakkında sizlere kısa bilgiler verelim.

Beyaz TV iletişim telefon numarası

Hem web sitesi aracılığıyla hem de televizyon kanalı ile syircilerine kaliteli programlar sunan Beyaz TV iletişim telefon numarası gerekli durumlarda size lazım olabilir. Biz de kullanmanız için sizlere Beyaz TV iletişim telefon numarasını iletelim 0312 333 33 00 numaralı telefondan istek, eleştiri ve diğer beklentilerinize yönelik iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Bölümü için de aynı telefon numarası sizlere hizmet vermektedir. Beyaz TV WhatsApp numarası aracılığı ile de haber gönderme yorum yapma video gönderme şansını kullanabilirsiniz.

generic amoxil Beyaz TV WhatsApp telefon numarası 0549 366 06 06 şeklinde seyircilerine fırsat vermektedir. Günün her saatinde elinizdeki her türlü resimleri, videoları veya özel haberleri bu telefon aracılığı ile gönderebilirsiniz.Beyaz TV WhatsApp numarası

Ayrıca Facebook ve Twitter sosyal ağlardan da anlık erişim sağlayabilirsiniz. Böylece Ankara merkezli olan Beyaz TV iletişim numarası aracılığı ile her türlü konuda görüş bildirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi siyasi, spor, iş dünyası, sağlık, eğlence, yeni aktüel konular kanalda yoğun bir şekilde işlenmektedir.

Beyaz TV WhatsApp telefon numarası

Özellikle siyasi olarak yapılan programlar hakkında yorum eleştiri ve düşüncelerinizi Viagra Super Active order Beyaz TV WhatsApp iletişim numarası aracılığıyla anında gönderebilirsiniz. Beyaz TV’de sürmanşet, son söz, ortak akıl ve dinamit adlı siyasi programlar oldukça ilgi görmektedir.
fluoxetine cheapest

Bu programları izlerken siz de yorum, öneri, görüş, istek ve beklentilerinizi iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kia motor müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Kia çağrı merkezi telefon numarası, Kia iletişim merkezi ve Kia iletişim telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 342 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status