Beşiktaş Belediyesi İletişim BilgileriBelediye işlemlerinizi yapabilmek artık çok kolay. Beşiktaş belediyesi iletişim bilgileri adımından ister e-belediye sistemine girerek işlemlerinizi yapabilir, isterseniz çağrı merkezini arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer şahsen müracaat ile yapılacak işlemleriniz var ise bunun için belediye binasına ilgili birime başvurmanız gerekir.

E-Belediye Hizmeti

Tüm belediyelerde olduğu gibi Beşiktaş Belediyesi de e-belediyecilik hizmeti vermektedir. Vergi ödemelerinizi buradan takip edebilir ve kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Çevre temizlik vergileri, iş yerleri için tabela beyan vergileri, emlak vergileri gibi birçok işlemi sicil numaranız ve ya şahıslar için TC Kimlik numaranız ve ya kurumsal firmalar için vergi numaranızı girerek kolayca yapabilirsiniz. Bunun için Cialis Professional online Beşiktaş Belediyesi iletişim bilgileri adımından e-belediye linkine tıklamanız yeterli.Çağrı Merkezi Hizmeti nolvadex cheap

order amoxil
7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz çağrı merkezine 444 44 55 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Alan kodu çevirmeden direk olarak arama yapmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisine bağlanarak sormak istediğiniz sorularını yöneltebilir aynı zamanda e-belediye sisteminden yapabileceğiniz ödemelerinizi müşteri temsilcisi aracılığı ile buradan da yapabilirsiniz.

Hizmet Binası

Beşiktaş Belediyesi’nin Levent hizmet binası ve Çırağan hizmet binası olmak üzere 2 hizmet binası mevcuttur. Nisbetiye mahallesinde bulunan Levent hizmet binası aytar caddesi başlık sokakta hizmet vermektedir. Yıldız mahallesinde bulunan hizmet binası ise Çırağan caddesinde numara 77’de hizmet vermektedir. Her iki binada Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çeşme Belediyesi İletişim Numarası başlıklı makalemizde Çeşme Belediyesi, Çeşme Belediyesi İletişim ve Çeşme Belediyesi İletişim Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 117 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status