Beko müşteri hizmetleri telefon numarasıBir Koç Holding iştiraki olan Beko müşteri hizmetleri telefon numarası her türlü konu hakkında tüketicilere bilgi vermek için hizmet vermektedir. Bir dünya markası sloganı ile teknolojiyi insanların hizmetine sunan Beko yeni nesil ürünler tasarlayarak hayatın her alanında hizmet vermektedir. Ankastre ürünlerde tüketici elektriğini soğutma ve ısıtma sistemlerinden küçük ev aletlerine kadar farklı ürünler tasarlayıp satan depo Daha ziyade beyaz eşya grubunda en çok tanınan dünya markalarından birisidir. Beyaz eşyada buzdolabı ve derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır makinaları ve kurutucular, pişiriciler, su arıtma sistemleri, su pınarları, ankastre ürünlerde ise soğutucular, dondurucular, bulaşık makinaları, fırınlar, ocaklar, aspiratörler, davlumbazlar, Mikrodalga fırınlar ile tüketici elektroniği grubunda da televizyon, bilgisayar, cep telefonları satışında önemli bir pazara sahiptir.

Beko hakkında bilgi

1950’li yıllarda Vehbi Koç tarafından kurulan Koç Holding ülkemize döviz kazandırmak için dünyaca ünlü DJ Renault firmasıyla ortaklık kurdu. Şirketin ismi yabancı ortağı Bejerano’nun ve Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko markası ortaya çıktı. 1954 yılından beri Türkiye’de ve dünyada tüketicilerin ihtiyaçlarını gidermek için çalışan firma 1977 yılında Arçelik grubuna dahil oldu ve 1983 yılından sonra da Beko markası adı altında beyaz eşya sektörüne giriş yaptı. Dayanıklı tüketim grubunda 1990 yılından itibaren yurt dışına da satış gerçekleştirmeye başlayan Beko 2000 li yıllarda Arçelik markası ile birleşti ve Arçelik çatısı altında hizmet vermeye devam ediyor Bir dünya markası sloganı ile Türkiye’nin gururu olan Beko bu şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Beko

Beko

Beko müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Beyaz eşya sektörünün temsilcisi konumundaki Beko her türlü ürün gamında satış  gerçekleştiriyor. Teknik servis, ürün çeşitliliği, kampanyalar hakkında bilgi almak için Beko telefon numarası aranabilir.Beko telefon numarası kaç

Beko müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 888 olarak hizmet vermektedir. Bu numara arandığını takdirde firmanın her türlü yeniliklerinden, kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlarla ilgili çözümler arayabilirsiniz, bayilik almak için şartları öğrenebilirsiniz, yetkili satıcıların nerede olduğumuz sorabilirsiniz, öneri, görüş, teklifte bulunabilirsiniz. Eğer çalışmak isterseniz insan kaynakları biriminden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Beko dünyaya açılarak büyük bir atılım yaptı ve dünya tarafından bilinen bir marka haline geldi. Sosyal sorumluluk projelerine de katkı sağlayan Beko, Koç Vakfı aracılığıyla eğitime ve ihtiyacı olanlara destek sağlamaktadır.

Beko Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Beko tüketici hattı 444 0888 olarak hizmet vermektedir. Siz de Beko’dan aldığınız ürünler ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi memnuniyetinizi şikayetinizi telefon numarasını arayıp söyleyebilirsiniz. Size çözüm üretilecektir.

Beko hakkında ne düşünüyorsunuz

Beko’dan aldığınız ürünler ile ilgili beklentilerinizi, kullandığınız ürünlerin fiyat, kalite, teknik servis ya da diğer konularda konu altına yorum yazabilirsiniz. Beko’dan memnun musunuz, değil misiniz, şikayetiniz isteğiniz beklentimiz neler… yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1058 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. ayten yıldırım dedi ki:

    123 ekran plazma televizyonu taksitle 1 ay önce aidım.deprem günü darp almış ortası siyah görüntü oluşmuş servis geldi baktı bizden kaynaklanmıyor bu diyerek cam değişicek ama 1.400 tl verirseniz oyle olur dedi.benim televizyon borcum daha 1.800 var emekli bayanım bütçem kısıtlı ödeyemem dedim maalesef kaideye almadılar.lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim telefon numaram 05359202914

  2. ayten yıldırım dedi ki:

    123 ekran plazma televizyonu taksitle 1 ay önce aidım.deprem günü darp almış ortası siyah görüntü oluşmuş servis geldi baktı bizden kaynaklanmıyor bu diyerek cam değişicek ama 1.400 tl verirseniz oyle olur dedi.benim televizyon borcum daha 1.800 var emekli bayanım bütçem kısıtlı ödeyemem dedim maalesef kaideye almadılar.lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status