Baymak müşteri hizmetleri telefon numarasıKombi denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Baymak müşteri hizmetleri telefon numarası tüketicilerin araştırdığı iletişim bilgileri arasındadır. Sizlere doğalgazın ülkemizde giderek yaygın bir şekilde kullanıldığını en çok tercih edilen ısınma sistemleri arasında kombi olduğunu söylemeye pek gerek yok. Ancak şunu söylemek gerektiğini biliyoruz. Kombi seçerken önemli kaliteli ve işini düzgün yapan firmaların tercih edilmesi esastır. Satın alınan ürünlerin verimli çalışması tasarruflu olması tüketiciler açısından en önemli konular arasındadır, o zaman sizlere tam aradığınız özellikte bir firmadan bahsedeceğiz.

Baymak hakkında bilgi

Bu firma Baymak olarak sizlerin de bildiği önemli kurumsal firma olduğunu hatırlatalım. 46 yılı geçen önemli bir geçmişe sahip olan firma 60 bin metrekare bir tesis içinde üretim yaparak Türkiye’nin lider ısıtma soğutma sistemleri arasında yer almaktadır. Türkiye’de 700’ü geçen çalışanı ve 1500’den fazla teknik servis ağı ile hizmet veren bir kurumdur. 2013 yılında Terme A grubu İngiltere’nin, Hollanda’nın ve Fransa’nın birleştiği şirketlere satılmış üretim tesisleri 3 milyar doları geçen cirosuyla Avrupa’da 7 binden fazla çalışana sahip bir dev gruba geçmiştir. Şu anda bir Hollanda firması olduğunu hatırlatalım.

Baymak

Baymak

Böyle önemli bir firmanın elbette önemli çalışanları, servis elemanları ve tüketicileri de telefon numarasını merak etmektedir.Baymak telefon numarası kaç

Yenilenebilir enerji alanında sektördeki yerini alan su teknolojileri, su ısıtıcıları, termosifon, gazlı şofben, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar çok kademeli emişli santrifüj pompalar, hidroforlar Baymak güvencesi altında tüketicilere sunulmaktadır. Bazen istenmeyen durumlar yanlış anlaşılmalar olabilir. Satın alınan ürün ile ilgili herhangi bir sıkıntı olduğunda doğrudan Baymak müşteri hizmetleri telefon numarası çevrilmelidir, karşımıza çıkacak olan Baymak müşteri temsilcisi sizlere neler yapmanız gerektiğini anlatacak sorununuzun çözümü için hızlı bir çalışma yapacaktır.

Baymak müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Baymak telefon numarası çağrı merkezi 444 02 35 olduğunu söyleyelim. Böylece bu numarayı çevirdikten sonra kampanyalar ile ilgili satış sonrası neler yapmamızla alakalı olarak müşteri temsilcileri sizleri bilgi verilecektir. Ayrıca ürünlerle ilgili herhangi bir arıza şikayet istek temenni varsa en yakın servisi öğrenmek için bayilik almak istiyorsanız şartları öğrenmek için ya da Baymak firmasında çalışma düşünceniz varsa kariyer fırsatlarını öğrenmek için Baymak telefon numarası ihtiyacınız olabilir. Böyle durumlarda isterseniz firmanın fabrika telefon numarasını da çevirebilirsiniz. 216 581 65 00 numaralı Baymak firmasıyla ulaşabilirsiniz.

Aradığınız takdirde bütün talepleriniz değerlendirilerek en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Unutmayın Baymak cihazları için ilk çalıştırma çok önemlidir ve bu konuda bilgi almadan asla kendi başınıza hareket etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Elektrik arıza telefon numarası kaç? başlıklı makalemizde arıza no kaç, elektrik arıza numarası kaçtır ve Elektrik arıza tel numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1197 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status