Bayburt Üniversitesi2008 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından çıkarılan kanun gereği açılan Bayburt Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri nedir sizlere özetle açıklayacağız. Sadece öğrencilere bilgi vermek değil aynı zamanda bilgiyi toplumun faydalanması amacıyla paylaşan, sorumlu bireyler hazırlamak değil, bununla birlikte eğitimde kaliteli hizmet anlayışıyla bölge insanına ve ülke insanına kültürel ve sosyal şartlar sunmak olan eğitim kurumu, eğitim faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Bayburt Üniversitesi  araştırmada dünya tarafından kabul edilmiş olan enstitülerin, üniversitelerin biri olmak için araştırma ve liberal eğitimde eğitim olan öğrencilerin kişisel gelişimi ve öğrenimi için fırsatlar sunmak aynı zamanda ülke ve bölge insanının yaşam standartlarının yükselmesi için akademik topluluk ve öğrenci merkezli araştırma yaparak bu hedefine ulaşmayı vizyon edinmiştir.

Bayburt Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim Kurumu ile ilgili merak edilen konularda bilgi almak amacıyla ihtiyaç olduğu durumlarda Bayburt Üniversitesi telefon numarası 0458 211 11 53 ya da 0458 211 11 57 numaralı telefon kullanılabilir.

Bayburt Üniversitesi Ankara’ya yaklaşık 780 kilometre, Antalya’ya 1150 kilometre, İstanbul’a 1150 kilometre uzaklıktadır. Ulaşım bazı eğitim alma düşüncesinde olan öğrenciler için problem gibi görünse de geleceğe yönelik eğitim alma düşüncesi için mesafenin çok önemli bir sorun olduğunu düşünmüyoruz. Siz de gelecekte iyi bir eğitim alarak ülke yönetiminde ülke hizmet yarışında görev almak amacıyla bu eğitim kurumunu tercih edebilirsiniz.Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi Çağrı Merkezi

Üniversitenin yönetimi, akademik birimleri ya da idari birimleri hakkında ulaşmak için Bayburt Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular hakkında sizlere gerekli bilgilendirme gönül rahatlığıyla yapılacaktır. Özellikle öğrencilerin akademik takvim öğrenci konseyi öğrenci otomasyonu öğrenci kulüpleri ya da yeme içme barınma burs Bayburt Üniversitesi taban puanları hakkındaki kafalarında sordukları sorulara cevap alabilirler.

Bayburt Üniversitesi’nde Sağlık Bilimleri Fakültesi, insan ve toplum Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, ilahiyat fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Eğitim Fakültesi bulunmaktadır. Ayrıca Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile Adalet Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu vardır. Sosyal bilimler, Fen Bilimleri Enstitüsü de kariyer hedefinde olan gençlere fırsat vermektedir.

Siz de kolayca eğitim fırsatı yakalayabileceğiniz bu eğitim kurumunun size sunduğu  Bayburt Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 564 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status