Batman Üniversitesi İletişimTürkiye’de bütün mutlaka Yüksek Öğrenim Kurumu olması amacıyla hizmete açılmış olan Batman Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri ve tarihçesi hakkında sizleri bilgilendireceğiz 2007 yılında Yükseköğretim elemanlarının kadroları hakkındaki kanun hükmünde oluşturulan kararname sayesinde yükseköğretime kazandırılan Eğitim Kurumu, öncesinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak yaygın Yüksek Öğretim Kurumu kapsamında hizmet vermekte iken 2007 yılında Dicle Üniversitesi’nden ayrılarak bağımsız olarak Batman Üniversitesi oluşturulmuş ve yüksek öğretim faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye’nin en önemli ve en hızlı gelişme gösteren eğitim kurumlarından biri olan bu üniversitede şehir merkezindeki yer alan Merkez Kampüsü ve Raman Kampüsü nde eğitim faaliyetleri devam etmektedir.

Batman Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim kurumunda 10 tane Araştırma Merkezi 4 Meslek Yüksekokulu dört tane yüksekokul üç tane enstitü ve 7 fakülte eğitim öğretim faaliyetinde bulunmaktadır. Bütün bu eğitim-öğretim hizmetlerine gerçekleştiren birimler ile iletişim kurma düşünceniz varsa aramanız gereken telefon numarası 444 90 72 olduğunu hatırlatalım.

Batman Üniversitesi’nin avantajları arasında pratik eğitim alınan bir kurumdan ziyade hayatın her alanında kültürel ve sosyal konularda kendilerini geliştirmek isteyen insanlara fırsat vermektir. Bu paralelde eğitim öğretim faaliyeti sunan personel öğrenci ve akademisyen arasında pozitif bir hoşgörü ve iletişim geleneği olan eğitim kurumunda sizler de geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Batman Üniversitesi

Batman Üniversitesi

Batman Üniversitesi Çağrı Merkezi

Türkiye’nin doğuda olmasına rağmen modern bir şehri olan Batman’da her türlü Sağlık, Eğitim ve alışveriş merkezleri fırsatı ile sosyal imkanların diğer illerden çoğuna göre oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Sizler de bu önemli yükseköğrenim kurumunda eğitim almak için kafanızda oluşan Soru işaretlerini cevap bulmak istiyorsanız Batman Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 90 72 numaralı iletişim hattını kullanabilirsiniz. Akılda kalıcı olması amacıyla iletişim telefonu 444 Türkiye’nin kodu 90 Batman’ın trafik kodu 72 şeklinde düşünebilirsiniz.

Batman Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin eğitim faaliyetinde iken gençlere sunduğu projeler, etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca üniversitenin yönetimi ile ilgili bilgi almak akademik birimler hakkında görüşmek, idari birimlerde bilgi almak soru sormak işinizi halletmek için Batman Üniversitesi telefon numarası aranmalıdır.

fluoxetine online

Bilhassa üniversiteye yeni kayıt olan öğrencilerin merak ettiği ya da üniversiteyi tercih etme düşüncesinde olan gençlerin Batman Üniversitesi taban puanları yurt, yeme içme, barınma, öğrenci işleri öğrenci toplulukları öğrencilere sunulan etkinlikler ve diğer konular hakkındaki kafanızda oluşan soru işaretlerinin cevaplanması için yapmanız gereken Batman Üniversitesi tel no amoxil without prescription 444 90 72 numaralı telefonu aramaktır. Önyargılarınızı yıkın ve doğuda mükemmel bir eğitim kurumunun farkına varın.

Viagra Professional cheap

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 433 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status