BASKİ telefon numarasıBalıkesir su ve kanalizasyon işleri telefon numarası, BASKİ telefon numarası, baskı iletişim tel BASKİ su arıza, baskı borç sorgulama gibi konular hakkında sizlere derlediğimiz bilgileri sunacağız. Marmara bölgemizin önemli şehirlerinden biri olan Balıkesir’in Su ve Kanalizasyon İdaresi Birimi BASKİ hizmetleri iletişim bilgileri çalışmaları hakkında sizlere gerekli açıklamaları yapacağız. 2012 yılında kurulan kısa adı BASKİ olan Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi yaklaşık 14300 kilometrekare yüzölçümü olan Balıkesir’in su ve kanalizasyon işlerine bakmaktadır. Su kaynaklarının yüzde elliye yakını yüzeysel su kaynaklarından sağlayan birim Balıkesirlilere gölet, baraj ve regülatörler aracılığıyla su sağlamaktadır.

Baski müşteri hizmetleri telefon numarası

Sizlere abonelik işlemleri, kaçak su kullanımı hakkında bilgilendirme ödeme noktaları, su kesintisi sebepleri, sayaç işlemleri gibi konular hakkında bilgi veren Balıkesir su müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim bilgileri hakkında bilgilendirme yapacağız. İhtiyacınız olan her türlü soru ve sorunu çözmek için aramamız gereken numara 0266 202 10 10 numaralı telefon. Ayrıca BASKİ çağrı merkezi 444 11 85 numaralı telefon.

Türkiye genelinde su için ortak kullanılan numara Alo 185 de size kolaylık sağlamaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren Baski müşteri hizmetleri sizlere çözüm üretmektedir. İhaleler hakkında projeler hakkında bilgi almak için Balıkesir baski telefon numarası aranmalıdır. Balıkesir Su kesinti telefon numarası, borç sorgulama abone bilgilerini güncelleme fatura işlemleri tahakkuk işlemleri hakkında bilgi almak bilgi vermek için  çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır. Buradan bütün işlemlerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.BASKİ telefon numarası

BASKİ telefon numarası

Balıkesir Su iletişim bilgileri

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz Eğer faturalarınızı ödemek için ödeme kanallarını öğrenmek istiyorsanız akıllı ve neler hakkında bilgi almak istiyorsanız Balıkesir Su iletişim bilgileri verdiğimiz numaralardan aranmalıdır. Sizlere ihtiyacımız olan bütün bilgiler müşteri temsilcileri tarafından verilecektir kurumun web sitesi de en iyi şekilde sizlere gerekli yönlendirme yaparak bilgilendirme yapmaktadır. Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi telefon numarası 444 1 185 aranmalıdır. Ayrıca baskı müşteri hizmetleri telefon numarası 0266 202 10 10 numaralı telefonu da her türlü konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Su kaçak ihbarlarında bulunabilirsiniz. Su kesintilerinin sorabilirsiniz. Balıkesir’in atık su ve içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi’nin birimi olan BASKİ telefon numarası Cialis Super Active online hakkında sizlere bilgilendirme yaptık herhangi bir eleştiriniz sorunun varsa konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 820 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Taner Engin dedi ki:

    Burhaniyede “katı atık “adı altında , her ay alınan 5. tl nin açılımı aşağıdaki katı atıklardan hangisudir.a)çocuk bezi b)tuvalet kağıdı c)insan dışkısı d) tahsilat beceriksizliği e)yazzlıkçı olmasaydın.f)……..!

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status