Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi İletişim BilgileriBaşkent üniversitesi Konya hastanesi iletişim bilgileri hakkında her türlü bilgiyi bu makalede bulabilirsiniz. Öncelikle Başkent Üniversitesi Konya Araştırma Ve Uygulama Merkezi açık adresi şu şekildedir. Hocacihan Saray mahallesi Saray caddesi No: 1 Selçuklu Konya. Posta kodu ise 42080. İnternetten ulaşmak için iletişim bilgileri www.baskent-kon.edu.tr adresiyle hastaneye ulaşabilirsiniz.Randevu Almak İçin İletişim Bilgileri

0332 257 06 06 numaraları telefonu arayarak santrale ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0332 257 06 00 numaraları telefon ile de randevu alabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Başkent Üniversitesi hastanesine giden otobüs hatları 52- A, 47- A, 56- A, 12- B, 67- A hatlarıdır. Etnografya Müzesinden hastaneye tahmini varış süresi 17 dakikadır. Arabayla giderken bu istikameti takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kültür A.Ş. İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Kültür A.Ş. İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 72 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status