Başkent Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıHaberal Eğitim Vakfı tarafından 1994 yılında kurulan Başkent Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası direk bağlanma fırsatları ve üniversitenin genel bilgileri hakkında yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen vakıf üniversitelerinden biri olan Başkent Üniversitesi 7 enstitü, 6 meslek yüksekokulu, bir devlet konservatuvarı ve 11 fakülte ile yükseköğrenim faaliyeti vermektedir. Üniversitenin temel amacı bilgi kullanımı ve bilgiye ulaşım yeteneklerine sahip olan ticaret, endüstri, çevre, sanat, iletişim, Eğitim ve Sağlık konularında deneyimli bilgili dinamik araştırmacı yaşadığı ülkenin sorunlarına karşı duyarlı bireyler yetiştirmek, kültürel, tarihsel ve sanatsal değerlere sahip çıkan gençlerin hayata hazırlanmasına katkı sağlamaktır.

Başkent Üniversitesi telefon numarası kaç

Üniversitede eğitim dili Türkçe olmakla birlikte ynı zamanda baraj olarak yabancı dil İngilizce’de kullanılmaktadır. Üniversiteye giriş doğal olarak sınavlardır. Öğrenciler Başkent Üniversitesi’nde aynı zamanda ince Farsça, Japonca, Rusça, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca gibi dersler de alınabilmektedir.

Başkent Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0312 246 66 66 olarak hizmet vermektedir. Aslında gelecek bütün konularda üniversitenin direk bağlanma telefon numarası kullanılmalıdır. Sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Özel yetenek sınavları başvuru işlemleri öğretim eğitim ile ilgili kafanıza takılan sorular akademik birimler idari birimler öğrenci işleri gibi konularda size gerekli açıklama ve yardım sağlanacaktır.

Başkent Üniversitesi Akademik Bölümleri

Başkent Üniversitesi fakülteleri şunlardır;

Tıp Fakültesi

Ticari Bilimler Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

İletişim Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Hukuk Fakültesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Fen-edebiyat Fakültesi

Eğitim Fakültesi

Diş Hekimliği Fakültesi

Başkent Üniversitesi’nde bulunan enstitüler şunlardır;

Yanık yangın ve doğal afetler enstitüsü

Transplantasyon ve gen bilimi Enstitüsü

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Sosyal Bilimler EnstitüsüFen Bilimleri Enstitüsü

Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Avrupa Birliği ve uluslararası ilişkiler Enstitüsü

Akademik birimler ile ilgili aklınıza gelen kafanıza takılan soruları cevaplandırmak amacıyla Başkent Üniversitesi telefon numarası aranabilir.

Başkent Üniversitesi telefon no 0312 240 6 66 66 olarak hizmet vermektedir.

Başkent Üniversitesi’nde Yabancı Diller Yüksekokulu ile Konya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Kazan Meslek Yüksekokulu Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu hizmet vermektedir.

Ayrıca orkestra akademik Başkent ve devlet konservatuvarı da üniversite bünyesinde geleceğin müzisyenlerini yön vermek için çalışmaktadır.

Başkent Üniversitesi

Başkent Üniversitesi

Başkent Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Başkent Üniversitesi’nde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür Daire Başkanlığı personel daire başkanlığı, ekonomik işler Daire Başkanlığı gibi farklı idari Bilimler sizlere hizmet vermektedir.

Siz de Başkent Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu fırsatlar, burslar, yurt ulaşım, yeme-içme ve üniversitenin taban puanı taban puanı gibi aklınıza gelebilecek her türlü konu hakkında bilgi almak amacıyla Başkent Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 246 66 66 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi adresi;

Bağlıca Kampüsü, Eskişehir yolu Ankara

olarak not edebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz.

Ülkemizin geleceğin gençlerine yön veren bu üniversite ile ilgili düşüncelerinizi konu altına paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 655 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status