Başkent Doğalgaz telefon numarası kaç?Başkent Doğalgaz telefon numarası kaç? Adı üstünde Türkiye’nin başkentinde enerji dağılım dağıtım hizmeti veren Ankara’da 2 milyondan fazla Doğalgaz abonesine hizmet vermekte olan, Başkent Doğalgaz müşteri hizmetleri telefon numarası ile gerekli bütün bilgi ve soru sorunlar anında cevaplanmaktadır. Türkiye’nin hızlı bir şekilde doğalgaz kullanmaya başlamasıyla birlikte Türkiye’nin ilk doğalgaza geçen kentlerinden biri olan Ankara abonelerine sağlıklı enerjilerden biri olan doğal gazı kullanmasına katkı sağlamış, Başkent Doğalgaz, dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Ankaralılara çevreci gaz satmaktadır.

Başkent Doğalgaz Tel no kaç?

Nüfusu 5 milyonu geçen Ankara’da yarısına yakın insanın yani iki buçuk milyona yakın abonesi ile önemlidir, hizmetkarıdır. İşte böyle önemli bir dağıtım firmasının telefon numarası merak ediliyor. Sorunlar ya da abonelikler ile ilgili bilgi almak amacıyla Başkent doğalgaz telefon numarası kaç, diye araştırmalar yapılıyor? Doğalgaz abonelerinin her türlü ihtiyacına 7/24 cevap vermeye çalışan başkent doğalgaz telefon numarası 444 6 429 olduğunu hatırlatalım.

Başkent Doğalgaz çağrı merkezi telefon numarası kaç

Başkent Doğalgaz çağrı merkezi telefon numarası aranarak abonelik hakkında öneri ve şikayetler merak ettiğiniz sorular ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca doğalgaz acil numarası 187 olduğunu hatırlatalım. Herhangi bir olumsuzluk durumunda gaz kaçağı durumunda şüphelendiğiniz anda doğalgaz acil telefon numarası aranmalıdır.Başkent Doğalgaz

Başkent Doğalgaz

Başkent Doğalgaz hakkında bilgi

Başkent Doğalgaz 2037 yılına kadar lisans anlaşması bulunmaktadır. Güvenli kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Başkent’te doğalgaz abonelerine hizmet vermeye devam etmektedir. Başkent Doğalgaz, Dağıtım Pazarlama sektöründe dinamik ve köklü yapısıyla önemli projelere destek veriyor. Teknolojiyi kullanıyor, mühendislik birikimlerinden faydalanıyor, projelerini zamanında ve düzgün bir şekilde yürütüyor, ucuz rekabete dayalı sürekli kaliteli doğalgaz esasları çerçevesinde çevreye duyarlı bir şekilde doğalgaz kullanılması için tüketicilerin bilinçlenmesi neden katkı sağlamaktadır.

Eğer hala evinize doğalgaz bağlatmadıysanız ve bu konuda düşünceleriniz varsa konu ile ilgili bilgi almak için Başkent Doğalgaz telefon numarası aranmalıdır. Sizlere her türlü konuda yardımcı olacak Başkent Doğalgaz Çağrı Merkezi müşteri temsilcileri her türlü sorunuza beklentinize cevap verecektir. Ayrıca öneri ve şikayetler için de 444 6 429 numaralı Başkent Doğalgaz çağrı merkezi aranabilir.

Başkent Doğalgaz hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazınız.

Bir önceki yazımız olan Elektrik arıza telefon numarası kaç? başlıklı makalemizde arıza no kaç, elektrik arıza numarası kaçtır ve Elektrik arıza tel numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1331 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. Kemal tatlılı oğlu dedi ki:

  Kartlı sayaçlardan 10 metre küp çalıyorlar 150 metreküp aliyom 140 yukleniyo faturada 150 yazdigi halde 140 yukluyo denedim acaba yanlislikmi yaptim yok kartakini yuklemedigim halde yine ayni hirsizlik var nereye sikayet edeceksinki bilerek caliyorlar hakkini arayacak mercimi var yok cagri merkezi nden zaten cevap alamiyon

 2. Cesur dedi ki:

  Müşteri hizmetlerini arıyorum ama bi türlü müsteri temsilcisiyle görüşemiyorum..

 3. leyla dedi ki:

  Aynen bütün gün arıyoruz bi türlü ulaşamıyoruz

 4. öznur demirtaş dedi ki:

  Süper bir müşteri hizmetleri var bütün gün aramamıza rağmen ulaşamadık

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status