Başbakanın Telefon Numarası Kaç?Demokrasinin üç ayağı bulunur. Yasama, yürütme, yargı. Ülkemiz Demokrasiyle yönetilen üniter bir devlettir. İhtiyacınız olduğu zaman yürütmenin başı olan Başbakanın telefon numarası aranabilir. Kaç olduğunu merak edenler var. Haklı olarak bazı durumlarda sorunlarının çözülmesi için başbakan telefon numarası aracılığıyla ulaşmak isteyen vatandaşlar bilmiyor.

Halk seçtikleri Başbakanı zor zamanlarında desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu sebeple sorunlarının çözülmesi, hızlandırılması, sonuç almak maksadıyla Bakanlar Kurulu’nun üyelerinden destek isteyebilir. Bakanlar Kurulu’nun en üstünde yer alan Başbakanın cep telefon numarası ya da Başbakanlık telefon numarası araştıran vatandaşlar çoğunluktadır.

Başbakan tel no kaç?

Sitemiz de bu düşüncede olan sorunlarını ilk elden çabuk çözmek, çabuk sonuç bulmak için başbakanı ile görüşmek isteyebiliyor. İhtiyaçları halinde sorunlarını iletmek amacıyla fluoxetine order Başbakan tel no aranabilir. Sizler için yaptığımız araştırmada Çankaya Köşkü’nde görevini yerine getiren Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin yürütmenin en tepesindeki isim Başbakanın telefon numarası 0312 403 50 00 olarak aranabilir.

Başbakanlık telefon numarası

Sorunlarınıza çözüm bulmak en doğal hakkınızdır. Bunun için uygun bir dille sorunlarınızı Başbakana iletmek isterseniz size verdiğimiz numarayı değerlendirebilirsiniz.

Başbakanlık telefon numarası arandığı takdirde sizin sorunlarınız dinlenecek, Başbakana gerekirse iletilecektir. Eğer aciliyeti olan önemli bir sorununuz varsa size geri dönüş yapılabilir. Başbakanlık Bilgi İletişim Merkezi BİMER  ALO 150 ile de Başbakana ulaşma imkanınız bulunmaktadır.Başbakanın Telefon Numarası

Doğrudan ulaşılmasa bile sorunlarınız kayıt altına alınacak sizlere sorununuzun giderilmesi amacıyla geri dönüş yapılacaktır.

Başbakanlık adresi

Çankaya Köşkü

Çankaya Mahallesi, Ziaur Rahman Caddesi

ANKARA

yazmanız yeterlidir.

Gereksiz yere önemli kişilerin rahatsız edilmemesi zaman kaybı yaşanmaması açısından önemlidir. Gerçekten önemli ve mutlaka iletilmesi gereken bir sorununuz varsa aramanızı tavsiye ederiz. Basit konular için Başbakan’ın telefon numarası meşgul edilmemelidir.

Başbakanlık telefon numarası için alternatif sizlere Female Viagra cheapest 0312 422 10 00 numaralı hat aranabileceğini hatırlatalım.

Başbakanın Özel Kalem Müdürü telefon numarası 0312 403 60 70 olarak hizmet vermektedir.

Başbakanlık halkla ilişkiler telefon numarası 0312 415 40 00 olarak aranabilir.

amoxil online Başbakanlık fax numarası

İhtiyacınız olması halinde Başbakanlık fax numarası 403 62 82 şeklinde hizmet vermektedir. Önemli belge bilgi göndermek için Başbakanlık fax numarası kullanılabilir. Başına 0312 eklemeyi unutmayınız.

Vatandaşların her türlü sorunları ile ilgilenmek zorunda olan yürütmenin en yetkili kişisi Başbakan’ın telefon numarası sizlere hizmet etmek için rezerve edilmiştir. Lüzumsuz yere aranmaması gerektiğini hatırlatalım!

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 356 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status