Balıklı Rum Hastanesi iletişim telefon numarasıGeçmişi 1753 yılına kadar dayanan İstanbul’da Rum cemaatine ait olan Balıklı Rum Hastanesi iletişim tel no hizmetleri çalışmaları ve hastane hakkında bilgilendirme yapıyoruz. İstanbul’da yaşayan Rumlara ait 3 hastaneden biri olan bu sağlık kuruluşu eskiden Yedikule Hastanesi olarak hizmet vermiş. Başlangıçta o döneme sık sık yaşanan veba hastalığına karşı vatandaşların bu hastalıktan korunması amaçlanmıştır.

1790 senesinde bir yangın neticesinde tamamen ortadan kalkan sağlık kuruluşu birçok aşamadan sonra yeniden inşa edilmiştir. Bugün İstanbul’da Rum Cemaati’ne ait olan vatandaşlara sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Balıklı Rum Hastanesi iletişim telefon numarası

Biz de gerek insan kaynakları gerekse doktorlar, tıbbi bölümler hakkında bilgi almak isteyenlere konu ile ilgili olarak destek sağlıyoruz. İstanbul Zeytinburnu’nda hayatını devam ettiren bu köklü sağlık kuruluşu ihtiyacınız olması halinde sizlere de sağlık hizmeti verecektir.Balıklı Rum Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası Brand Cialis buy doxycyclin cheapest 0212 547 16 00 şeklinde aranabilir. 0212 664 21 90 numaralı telefondan yine destek sağlamaktadır. web sitesi aracılığı ile sizlere daha faydalı olabileceğini hatırlayabiliriz. Çalışmak isteyen sağlık personelleri de hastanenin ilkeleri doğrultusunda insan kaynakları birini ile görüşmeler yapabilir.

Nitelikli kurumun değerleri paralelinde çalışacak yenilikçi, eğitim seviyesi yüksek, kendini geliştirmiş, ekip çalışmasına uyum sağlayan insanlara fırsat verilmektedir. Özgeçmişinizi mail adresi aracılığı ile gönderebilirsiniz. Ayrıca Balıklı Rum Hastanesi faks numarası 0212 664 21 90

Hastanede çok fazla tıp birimi olduğunu söyleyemeyiz. Ama insanların temel sağlık ihtiyaçlarını gidermeye yönelik bölümler mevcuttur. Örneğin psikiyatri, ortopedi, kardiyoloji, genel cerrahi, fizik tedavi, Ağız Diş Çene hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk psikiyatrisi, dahiliye gibi bölümler bulunmaktadır. İhtiyacınız olduğu zaman Balıklı Rum Hastanesi iletişim telefon numarası aranabilir.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 231 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status