Balıkesir Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıÜlkemizin çok köklü ve önemli yüksek öğretim kurumlarından biri olan Balıkesir Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri hakkında yaptığımız çalışmayı sizlerle paylaşıyoruz. Balıkesir Üniversitesi 5000 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuş. Balıkesir Bigadiç yolunda Paşaköy’de Çağış sınırları içinde yer alan yerleşkede yüksek öğretim faaliyeti vermektedir. niversite oldukça faaldir. Geçmişi de oldukça eskilere dayanmaktadır Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, rektörlük, Tıp Fakültesi Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Turizm Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler veterinerlik sağlık Yüksek Okulu Meslek Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu yarı Olimpik kapalı yüzme havuzu kütüphane kongre ve Kültür Merkezi açık Spor Tesisleri Kapalı Spor Salonu yemekhane öğrenci Yaşam Merkezi Kredi Yurtlar Kurumu yurtları öğrenci Çarşısı hepsi Çağış Yerleşkesi içinde yer almaktadır.

Viagra Soft online

Balıkesir Üniversitesi telefon numarası

Siz her türlü bilgi ve merak ettiğiniz konular için Balıkesir Üniversitesi telefon numarası vasıtasıyla aklınıza gelenleri tanışmak için kullanabilirsiniz.

cheap doxycycline

Balıkesir Üniversitesi telefon numarası kaç

Rektörlük telefon numarası 0266 612 14 00 Balıkesir Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası 0266 612 14 00 numarası arandıktan sonra dahili 17 04, 17 03, 12 16, 12 18, 12 14, 12 75 numaralı dahili servis numaraları aranabilir.

Balıkesir Üniversitesi’nde okumak gerçekten bir ayrıcalıktır. Oldukça faal olan üniversite öğrencilere her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Üniversitede genel Sekreterlik hukuk Müşavirliği İç Denetim birimi bilimsel araştırma birimi döner sermaye İşletme Müdürlüğü sivil savunma uzmanlığı Personel Daire Başkanlığı basın ve halkla ilişkiler Müdürlüğü gibi oldukça fazla idari bilim sizlere destek vermek için çaba harcamaktadır.Balıkesir Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Üniversite ile ilgili her türlü bilgi paylaşımları web sitesi aracılığı ile aktif bir şekilde sunulmaktadır, ancak yine de ben telefonla yüz yüze görüşerek bilgi almak istiyorum diyenlere Balıkesir Üniversitesi telefonu aranarak merak edilenler öğrenebilir merak edenler kayıtla ilgili taban puan ve taban puanları barınma şartlarını ulaşım imkânlarını üniversitenin sağladığı kariyer olanaklarını öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi

Balıkesir Üniversitesi


Cialis Super Active purchase

Ayrıca uluslararası ilişkiler Ofisini arayarak Erasmus programı ile ilgili yabancı uyruklu öğrenciler ile ilgili programları öğrenci bilgi sistemine ya da diğer aklına gelecek her türlü konuyla ilgili üniversitenin telefon numaraları kullanılabilir.

Balıkesir Üniversitesi faaliyetlerini teknolojinin altyapısını kullanarak en üst düzeyde hizmete sunmuştur. Bütün birimlerde teknolojik özellikler kullanılarak internet erişimi sayesinde işlemler oldukça hızlı bir şekilde iletiktedir. Üniversitede 150 megabit hızında internet hizmeti ücretsiz olarak herkese sunulmaktadır.

Balıkesir Üniversitesi tel no arandığı takdirde akademik çalışmalar öğrenci işleri yerleşke durumu ve üniversite hakkında tam bilgi alınabilir.

Balıkesir Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Üniversitenin sağladığı fırsatlar, kariyer ya da diğer konularla ilgili yorumlarımızı düşüncelerinizi eleştirilerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 641 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status