Bahçeşehir Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıTürkiye’nin en popüler vakıf üniversiteleri arasında yer alan İstanbul’un kalbinde sloganı ile gençlere geleceğe yönelik hazırlık yapan Bahçeşehir Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri ile ilgili olarak sizlere bu yazıyı hazırladık. İstanbul’un Beşiktaş Boğazı’nın kenarında yer alan kampüsü ile üniversite bütün hareketliliğin ortasında yer almaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi oldukça fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Amerika, Fransa, Çin, Güney Kore gibi farklı coğrafyalardan yabancı öğrencilerin Bahçeşehir Üniversitesi’ni tercih ettiklerini gözlemleyebilirsiniz. Uluslararası gücü ve merkezi konumu ile Türkiye’de de oldukça fazla talep gören üniversiteler arasında bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi telefon numarası kaç

Her türlü ihtiyacınızın giderilmesi bilgi aktarımı soruların cevaplarını bulmak amacıyla Bahçeşehir Üniversitesi Çözüm Merkezi telefon numarası 444 28 64 aranabilir. Sizlere çağın standartlarına uygun bir şekilde Yüksek Öğrenim faaliyeti veren Bahçeşehir Üniversitesi adresi ise şöyledir. Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak Numara 4, Beşiktaş İstanbul olarak İstanbul’un tam kalbinde yer almaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi telefon numarası

Ayrıca Beşiktaş Kuzey Kampüs adı verilen Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okulu’nun bulunduğu yer ise Ihlamur Caddesi Numara 10, Gayrettepe Beşiktaş İstanbul olarak bilinmelidir. Bahçeşehir Üniversitesi telefon numarası 444 28 64 olarak arandığı takdirde sizlere aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı verilecektir.Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi

Şişli Kampüsü adresi Yabancı Diller Yüksekokulu Meslek Yüksekokulu ve bölümlerinin bulunduğu ampüsün adresi Abide-i Hürriyet Caddesi Numara 316, Şişli İstanbul

Galata Kampüsü adresi müeyyetzade Mahallesi Kemeraltı Caddesi Karaoğlan Sokak Numara 24, Galata Karaköy olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca yine ihtiyaç halinde Bahçeşehir Üniversitesi iletişim telefon numarası 444 28 64 Bahçeşehir Üniversitesi’nin kısayol harf tuşları BAUN harflerini tuşlayabilirsiniz. Bahçeşehir Üniversitesi temel tıp bilimleri eğitimi verilen Göztepe yerleşkesi Sahrayıcedit Mahallesi Batman Sokak Numara 66 Yenisahra Kadıköy adresindedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Türkiye ofis telefonları

Bahçeşehir Üniversitesi’nin ayrıca farklı illerde ofisleri de bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Bursa ofis telefon numarası 224 440 00 00

Bahçeşehir Üniversitesi Antalya ofis telefon numarası 242 241 83 55

Bahçeşehir Üniversitesi Ankara ofis telefon numarası 0312 428 64 128

olarak Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Akademik eğitimi, uluslararası özelliği, araştırma merkezleri, eğitimi, kalitesi ya da diğer beğendiğiniz, beğenmediğiniz yönleriniz konu altına yorum olarak yazıp paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 690 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Beykent dedi ki:

    Kariyer yapma düşüncesinde olanların ve yüksek lisans yapmak için sosyal Bilimler Enstitüsü ile fen bilimleri enstitüsünde bu fırsatı değerlendirebileceklerini doktora yapmak isteyenlerin de yine sosyal bilimler ve fen bilimleri enstitüsünde bu fırsattan yararlanabilecekleri yer tam burası.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status