Aygaz müşteri hizmetleri telefon numarasıKüçükler bilmez ama adıyla özdeşleşmiş Aygaz eskiden ocak  yani tüp değiştirmek yerine Aygaz kelimesi kullanılırdı. Bu kadar eski köklü bir firmanın günümüzde sürekli kendini yenileyerek bu işi de Aygaz müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile müşterilerine değer katarak yaptığını hatırlatmak gerekir. Aygaz’ın kuruluşu 1961 yılına dayanır. Türkiye’de LPG üretiminde temin edilmesinde dolumunda toplanmasında ve Lpg’li cihazların üretim ve satışını içeren bütün aşamaları Türkiye’de toplayan önemli bir şirkettir.

Aygaz hakkında bilgi

Aygaz LPG sektörünün  açık önde kuruluşları arasında yer alır. Ülkemizin bütün illerinde 4 bine yakın bayisi ve son zamanlarda otogaz istasyonları ile araçlarda likit petrol gaz desteği sağlamaktadır. Türkiye’de bütün tüketicilerin en çok rağbet gösterdiği firmalar arasında olan Aygaz müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile de her türlü desteği sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Şu anda Türkiye’de bir milyondan fazla araç Aygaz Otogaz olarak kaliteli yakıt kullanımına devam etmektedir. Uluslararası standartlarda modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Aygaz ev tüpünden sanayi tüplerine kadar her türlü alanda LPG kullanımına destek vermektedir. Faaliyetlerini deniz taşımacılığı ile de yürüten haydar özel donanımı olan LPG gemileri ile Kuzguncuk, Kuleli, Kandilli ve Beylerbeyi adını verdiği 4 tane yüzde yüz Aygaz iştiraki olan tankercilik şirketi ile ithalat ihracat işlerini de yapmaktadır. LPG ikmalini bu gemilerle yürütmektedir.AYGAZ

AYGAZ

Aygaz  telefon numarası kaç

Aygaz anlatılmakla bitmez. Türkiye’de hemen hemen her evde Aygaz markalı bir ürün bulunabilir. En basitinden piknik tüpleri ya da ocak, fırın, buzdolabı markası mutlaka almışsınızdır vardır. Sizlere evlerinizde hayati kolaylaştırmak için çaba harcamaktadır. Böylesine önemli bir firmanın elbette bazen istenmeyen beklenmeyen durumları ile  karşılaşan müşterileri telefonla eleştiri, şikayet, görüş, istek, dilek ya da insan kaynaklarında kendine uygun bir pozisyon bulmak için telefon numarasına ihtiyaç duyabilir.

Aygaz müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Sizlere bu konuda hemen gerekli açıklamayı yapalım.
7/ 24 hizmet veren Aygaz hizmet hattı kaç 444 4 999 ile müşteri temsilcileri sizi karşılayacak ve her türlü ihtiyacınıza cevap vermek için yardımcı olacaktır. Ayrıca Genel Müdürlük ihtiyacınız olursa telefon numarası 212 354 15 15 yada faks numarası 212 288 39 63 olduğunu hatırlatalım. Böylece sizin her türlü görüşünüzü isteğinizi beklentinizi karşılayacak olan Aygaz çağrı merkezi isteklerini sunacaktır.
Eğer böyle ayrıcalıklı önemli bir firmada kariyer yapmak istiyorsanız insan kaynakları bölümü ile iletişime geçmek kendinizi anlatmak için Aygaz telefon numarası kaç diye araştırıyorsunuz sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Umarız sizlere de gerekli bilgileri sunmuştur.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Astur çağrı merkezi telefon numarası kaç başlıklı makalemizde Kütahya Astur aşti, Kütahya Astur Bilet Ayırtma ve Kütahya Astur çağrı merkezi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 822 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status